Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 02 maja 2024, 2:46 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Tłuką się kolumny McPersona

Czegoś nie wiesz ?
Ten dział jest dla Ciebie.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

promokator

  • Posty: 25
  • Rejestracja: 01 lis 2012, 1:28
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1997

Re: Tłuką się kolumny McPersona

Post30 paź 2015, 11:14

Hahaha...... tak myślałem, że nie wiesz jak jest w Twingo! Nie takiej rady szukam na forum Twingo.
Tekścik z zębami i czymś tam jeszcze, rzeczywiście na poziomie specjalisty :-) hahaha

Tak na koniec tematu (oczywiście temat zamykam) dorzucę rozmowę kilku specjalistów od Twingo i nie tylko... :-) hahahaha
A najlepszy z nich, to: mechanik JARU, zaczynający poradę słowami: "Moim zdaniem.... " dobry epizod do komedii Barei

http://forum.twingo.pl/viewtopic.php?f= ... ek#p114072

Gdyby wszyscy myśleli tak jak oni i im podobni, to do tej pory smarowalibyśmy osie naszych wozów sadłem z niedźwiedzia !!!
Offline

gustaw72

  • Posty: 49
  • Rejestracja: 12 paź 2015, 7:17
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1993

Re: Tłuką się kolumny McPersona

Post30 paź 2015, 13:07

Kolego smieszku.... Sposób mocowania amortyzatora przedniego w Twingo jest identyczny jak w starych samochodach koncernu VW których już "kilka" zrobiłem i wiem ja się to robi, ale.... skoro kolega pro(w)okator wie lepiej, to po jakiego grzyba zaśmieca forum ?

Co do ściągaczy.... przecież nie musisz ich używać skoro wiesz lepiej jak to zrobić !!

Pamiętaj !! Niektóre stare metody są znacznie lepsze niż nowoczesne, a smarowanie kół, a raczej osi wozów drabiniastych można było wykonać przejeżdżając np. przez rzekę (mostów nie było) :-)
Poprzednia

Wróć do Czego nie wiesz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości