Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 8:51 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


[Twingo 1] Jazda autem

Czegoś nie wiesz ?
Ten dział jest dla Ciebie.
  • Autor
  • Wiadomość

Twindziara

Re: [Twingo 1] Jazda autem

Post24 sty 2016, 17:22

Już wiem jak jeździ Asia i Pan Rysiu a jak jeździ szanowny Pan Prezes :?: i Borix :?: Elize Kamila Anie Jarka czemu ich nie będzie :?: Na forum jestem tylko ja i Asiunia :?:

Teraz to już wgl z Twingusia nie wyjdę cały zlot :lol: :P do żadnego auta ani domku , pokoju czy nie wiem :lol: Asia weź synów i męża do obrony ja też biorę :D bo tu widać same sexualni niespieczeni chłopacy są 8-)
Offline
Awatar użytkownika

Borix

  • Posty: 968
  • Rejestracja: 07 sty 2012, 23:58
  • Lokalizacja: Torun
  • Silnik: K4m 854 1.6 6.16v (133KM)
  • Rocznik: 2009

Re: [Twingo 1] Jazda autem

Post24 sty 2016, 18:16

Ja jeżdżę różnie:) czasem go przeciagne czasem spokojnie:) a ogólnie nie mysle o biegach "wchodzą" mi automatycznie nie musze słyszeć silnika widzieć predkosci poprostu czuje ten samochod zazwyczaj jeżdżę z głośna muzyka:) ps mam manualna skrzynia biegów:p
Offline
Awatar użytkownika

Prezes

Administrator

  • Posty: 464
  • Rejestracja: 08 mar 2000, 11:59
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2004

Re: [Twingo 1] Jazda autem

Post24 sty 2016, 18:24

Twindziara trochę nie załapałem o co chodzi w ostatnim poście ale to pewnie przez starość :D
Przyjedziesz na spot, zobaczysz co i jak i albo wsiąkniesz w to albo nie ;)

Borix ja też już nie zwracam uwagi kiedy zmieniać biegi, samo jakoś idzie :) Ale jak ktoś nie ma doświadczenia oraz obrotomierza to słucha i potem już wie wszystko :)

Twindziara

Re: [Twingo 1] Jazda autem

Post24 sty 2016, 23:41

Jaki tam wiek :lol: chodziło jak Wy jeździcie :?: Teraz już z przyzwyczajenia i lat praktyki ale jak wsiedliście do Twingów mieliście takie problemy jak ja :cry:

O tych się pytałam co mówił Borixczemu na zlocie nie będzie ich i ile jest na forum kobiet dziewczyn bab :lol: bo udzielam się ja z Asią tylko :shock:
Offline
Awatar użytkownika

Prezes

Administrator

  • Posty: 464
  • Rejestracja: 08 mar 2000, 11:59
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2004

Re: [Twingo 1] Jazda autem

Post25 sty 2016, 1:28

Jak wsiadłem pierwszy raz do Twingo to nie miałem podobnych problemów, ale to było spowodowane już jakimś doświadczeniem za kółkiem. Nie ważne jakim samochodem a ważne żeby jeździć :)
Z czasem wszystko staje się automatyczne :)

A kogo ma nie być na zlocie? Zlot jest w czasie majówki :)
Ja pisałem o spotach lokalnych, jak np. nasz w Warszawie. Może jakoś w weekend najbliższy? Np. niedziela 31.01?
Co Państwo na to? :)
Offline
Awatar użytkownika

Borix

  • Posty: 968
  • Rejestracja: 07 sty 2012, 23:58
  • Lokalizacja: Torun
  • Silnik: K4m 854 1.6 6.16v (133KM)
  • Rocznik: 2009

Re: [Twingo 1] Jazda autem

Post25 sty 2016, 10:44

Nie martw sie o kobiece grono na zlocie 90% osob przyjeżdża z dziewczyna/chłopakiem/żoną/mężem itd:p więc kobiecego grona nie zabraknie:)

A ze nie bedzie niektórych osób szkoda, ale forum nie jest od pisania dlaczego akurat ich nie ma powody sa różne i ja np szanuje prywatność:)

Twindziara

Re: [Twingo 1] Jazda autem

Post27 sty 2016, 18:44

Dobrze ,że jest Nas dużo bo na forum widzę ja i Asia :twisted: co do 31.01.2016 dla mnie nie pasuje choć na majówkę będę na 100% :D Prezes ja do Ciebie nic nie mam to była taka ściema z tamtego tekstu sam wiesz :lol: Jak Cię uraziłam sorry i tak temat zszedł na boczne tory nie nauczyłam się za wiele :cry: Wy już na słuch dajecie ja się boje ,że przeciągam go na jednym :roll: biegu za dużo , jak ktoś ma chwile niech napisze z Was jak jedzie bo teksty na wyczucie mało mi dają :cry:
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: [Twingo 1] Jazda autem

Post27 sty 2016, 20:26

Skarbie, jeździj :!:
Tak na prawdę każdy z nas ma inne zarówno doświadczenia, jak i inne predyspozycje.
Czasem, ktoś jeździ bardzo wiele lat i niekoniecznie jest z siebie zadowolony.
Czasem, ktoś siada po raz pierwszy za kierownicę i od pierwszych chwil czuje się za nią jak ryba w wodzie.
To bardzo indywidualna sprawa :!:
Nie stresuj się, ani nie "rozkminiaj" jak mawiają moi "chłopcy" w jakim momencie powinnaś wrzucić kolejny bieg!
Ta umiejętność przyjdzie sama- z czasem. Potrzeba tylko trochę cierpliwości:).
Póki co przyzwyczajaj się do mądrości: trening czyni mistrza :!:
Ważne, abyś do tego treningu podchodziła systematycznie, jak przy manicure :) .
Jeśli babeczka chce mieć łapięta zawsze zadbane musi ich doglądać każdego dnia.
Tak samo jest z Twoją żabką :) . Aby rechotała równo, musisz z nią trenować każdego dzionka.
Do maja będziesz zasuwać jak się patrzy, a na zlocie slalom między pachołkami będzie dla Ciebie pestunią :D
Pozdrawiam
Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

Prezes

Administrator

  • Posty: 464
  • Rejestracja: 08 mar 2000, 11:59
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2004

Re: [Twingo 1] Jazda autem

Post27 sty 2016, 22:38

Forest64, czyli Jola nie Asia ;) dobrze prawi. Jeżdżenie na czucie przyjdzie z czasem :)
Ja tylko dodam, że jak pojawisz się na jakimś spocie to chętnie pokażemy Ci jak wykorzystać uszy do jazdy samochodem i na co zwracać uwagę. Wtedy nie będziesz musiała pytać tylko sama będziesz dawała rady innym :)
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: [Twingo 1] Jazda autem

Post28 sty 2016, 0:23

Na wesoło: ;)
By wykorzystać uszy do jazdy Żabolągiem :)
trzeba je wpierw uchronić przed brudem i przeciągiem:).
Potem już tylko dobrze nadstawiać trzeba uszy,
to się usłyszy wszystko… i muszkę w nocy głuszy.
Słychać jak kamyk stuknie,
jak skrzypią grudki śniegu,
słychać też, że już nadszedł czas na „wymianę” biegu :D
Obrazek
pozdrawiam Wszystkich :!:
Obrazek
PoprzedniaNastępna

Wróć do Czego nie wiesz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości