Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 01 maja 2024, 1:36 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


[Twingo I-2000] - lewy głośnik

Czegoś nie wiesz ?
Ten dział jest dla Ciebie.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

MaciekR4

  • Posty: 68
  • Rejestracja: 24 lis 2015, 1:05
  • Lokalizacja: Otwock
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: [Twingo I-2000] - lewy głośnik

Post14 lut 2016, 20:47

w biedronce coś ostatnio często pojawiają się komplety kluczy i inne narzędzia - możesz zapytać czy im nie zalega coś na magazynie / ja parę razy dostałem coś z magazynu jak to co chciałem było na sklepie ostatnie i z porwanym/otwartym pudełkiem i do tego gdzieś w koszach pomieszane - więc może i Tobie się poszczęści, bo jakiś miesiąc temu chyba mieli znowu torx'y i ampule i komplety z nasadkami - w pobliskiej jeszcze zalegają te dziurawione panele na ścianę z uchwytami na narzędzia :)



A klucze - nigdy nie kupiłem kompletnego zestawu z wkrętami, płaskimi, torx'ami itd - za drogo by mnie to kosztowało za dobrej jakości narzędzia, a warsztatu nie mam, żeby wszystko z takiego było potrzebne...

Kiedyś kupiłem zestaw nasadek z grzechotką (170PLN dałem za jakieś nie polskie ani nie made in china - dobre żelastwo, przez spory kawał czasu tylko jedna nasadka poległa i tyle, nawet grzechota jeszcze działa bez problemu, żadnych przeciągnięć na nasadkach czy przedłużkach i nic nie zachodzi rdzawym nalotem mimo trzymania w przewiewnej szafce pod wiatą), jakiś komplet płaskich i wygiętych oczkowych...i komplet wkrętaków płaskich i gwiazdek w półce do powieszenia...przez kawałek czasu i przeprowadzkę zaginęło mi parę elementów mojego "dobieranego" zestawu i teraz powoli kompletuję jak czegoś mi brakuje przy robocie :)


Torx'y i ampule mam kupione jako osobne 2 komplety już nawet nie pamiętam jakiej firmy, ale na pewno nie topex - większego szitu nie widziałem (po chyba 8 czy 9 kluczyków każdego, dałem po ok 30pln za każdy z kompletów w plastikowych uchwytach)- kupione długie - w 2gim aucie długie i tak mogłyby być ciut dłuższe jeszcze, a nasadką nawet cienką nie wejdę w kilka miejsc...
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: [Twingo I-2000] - lewy głośnik

Post14 lut 2016, 21:38

kompletowanie"po trochę" to dobry pomysł
przypomniałeś mi również, że mam w planach szafeczkę we wiacie :)
z czego masz swoją?
jak wygląda taki dziurawy panel? ma jakieś uchwyty?
jak robiłam sobie mini warsztacik w piwnicy, to biedna przykręcałam podłogówkę do ściany, a do niej wkręcałam śrubki różnej długości, żeby można było cokolwiek zawiesić :lol:
Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

MaciekR4

  • Posty: 68
  • Rejestracja: 24 lis 2015, 1:05
  • Lokalizacja: Otwock
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: [Twingo I-2000] - lewy głośnik

Post15 lut 2016, 0:38

moja szafka jest ze starej metalowej dwu skrzydłowej szafki bezpiecznikowej...przykręcona do pleców płyta osb i w płytę wkręcone wkręty na nasadki i klucze,a ale na wiosnę będę zmieniał układ, bo mi się dokupione narzędzia nie mieszczą - szafka została mi po budowie :)

w biedronce mają / mieli coś bardzo podobnego do tego
https://www.google.pl/imgres?imgurl=htt ... MwhIKB4wHg

ale to chyba bardziej w piwnicy/garażu
Offline
Awatar użytkownika

alexanderpirat

  • Posty: 344
  • Rejestracja: 25 lut 2013, 0:47
  • Lokalizacja: Pruszków
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: [Twingo I-2000] - lewy głośnik

Post15 lut 2016, 9:29

Ale odjechaliście od tematu. Było o półce, glośniku, narzędziach a teraz o wystroju garażu/piwniczki. Może by tak przenieść się z tematem narzędzi i wystroju warsztatu do innego działu?
Obrazek

MUBI co tanio ubezpieczyć lubi, mój link polecający: https://mubi.pl/id-D8E4I
Kupując OC przez ten link zgarniasz 150 zł cashback a ja 50 zł za polecenie, smacznego
Offline
Awatar użytkownika

Prezes

Administrator

  • Posty: 464
  • Rejestracja: 08 mar 2000, 11:59
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2004

Re: [Twingo I-2000] - lewy głośnik

Post15 lut 2016, 10:39

Wracamy do tematu! Bo każdy kto teraz wspomni o szafce itp będzie musiał spuścić powietrze z kół ;)

forest64 niestety nie polecę nic ponieważ mam wiekową skrzynkę z narzędziami i nawet nie wiem kiedy to było kupowane.

Takie coś w zupełności wystarczy więc pierwszy lepszy sklep metalowy czy budowlany i kupuj

Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

MaciekR4

  • Posty: 68
  • Rejestracja: 24 lis 2015, 1:05
  • Lokalizacja: Otwock
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: [Twingo I-2000] - lewy głośnik

Post15 lut 2016, 12:39

Dokladnie jak Prezes napisal...zwroc tylko uwage zeby na koncowkach kluczy wchodzacych w leb sruby byl otwor - niby nic a potrafi sie kilka takich srub na torxa trafic w aucie i masz problem, bo trzeba kolejne kluczyki kupowac
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: [Twingo I-2000] - lewy głośnik

Post15 lut 2016, 14:36

dostałam coś takiego:
Obrazek
dziękuję Wszystkim za sugestie :!:
Obrazek
Poprzednia

Wróć do Czego nie wiesz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości