Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:31 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Twingo 2001r. kontrolki nie świecą

Czegoś nie wiesz ?
Ten dział jest dla Ciebie.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

marcisky

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 03 lis 2016, 15:53
  • Lokalizacja: Konstantynów
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2001

Twingo 2001r. kontrolki nie świecą

Post04 lis 2016, 10:43

Witam serdecznie ,mam od 2 dni taki oto problem ,mianowicie po przekręceniu kluczyka zapalają się tylko dwie kontrolki (ładowanie i tzw. czerwona kropka) czyli brakuje miedzy innymi kontrolki ,poduszki,oleju ,wody.....kontrolek które powinny się palić i zgasnąć po odpaleniu samochodu.
Auto odpala i jest sprawne ,kontrolka akumulatora gaśnie prawidłowo po odpaleniu ,sprawdzałem żarówki są sprawne . Kontrolki świateł pozycyjnych ,mijania ,ogrzewania szyby ,światła przeciwmgielnego działają.
Może ktoś miał podobny problem ?
Dziwne że padło kilka kontrolek na raz ,czy są połączone jakimś wspólnym zasilaniem ?
Proszę o sugestie .dziękuję z góry.
Offline

ruddy13

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 24 sie 2016, 19:32
  • Lokalizacja: lubelskie
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1998

Re: Twingo 2001r. kontrolki nie świecą

Post31 paź 2017, 15:10

Niestety nie pomogę Ci Marcisky, ale dorzucę swoje 3 grosze do tematu. U mnie w żabie wszystko OK, ale od kilku tyg. nie działa kontrolka świateł mijania (światła się siecą, jak pisałem: wszystko OK). Na dodatek czasem się zapala i działa normalnie, ale zdarza się to rzadko i zupełnie przypadkowo..
Troche to niepokojące, bo jesli nie zapali mi się w porę jakaś inna, ważniejsza kontrolka (np. olej!), to może być nieciekawie..
Ma ktoś jakiś pomysł? Pomóżcie!
Offline
Awatar użytkownika

majkiel

  • Posty: 24
  • Rejestracja: 20 sty 2013, 12:09
  • Lokalizacja: Varsovie
  • Silnik: K4m 854 1.6 6.16v (133KM)
  • Rocznik: 2008

Re: Twingo 2001r. kontrolki nie świecą


Wróć do Czego nie wiesz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron