Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:59 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Problem -swieci się kontrolka pompy

Czegoś nie wiesz ?
Ten dział jest dla Ciebie.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

meji

  • Posty: 22
  • Rejestracja: 23 lut 2012, 20:07
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Silnik: -

Problem -swieci się kontrolka pompy

Post19 cze 2018, 10:51

Witajcie . Mam problem z moim twingo 2000r, silnik 1,2 43KM.
Otwoż od paru dni swieci mi się kontrolka pompy, i zaczął więcej palić . Paliwo w zastraszajacym tempie znika . Byłam. U mechanika ,żeby podpial mi go pod komputer , wyskakiwał jakis błąd coś od kolektora,jakis błąd pompy, po rzekomym skasowaniu wyskakiwały znów inne błędy nie te co poprzednio. Kontrolka w żadnym momencie nie zgasła. Mimo ze błędy pokasowane.
Pojechałam do innego fachowca i znów podpial pod komputer , teraz nie wykazuje komputer żadnych błędów ,kontrolka się stałe swieci , mechanik stwierdził ze gdzieś jest jakaś nieszczelność koło kolektora. Kontrolka cały czas się swieci. Macie jakieś pomysły co może to być, jak usterkę usunąć ,a i często przy odpalaniu zapala po paru razach przekręcania kluczyka,nie zawsze ale często. Czasem kilkanaście razy muszę go przekręcić . Rozrusznik kręci,paliwo oczywiscie jest a silnik nie odpala .Pomóżcie kochani

-- Połączono posty: 25 cze 2018, 07:51 --

Kontrolka sama z siebie zgasła, ale
Auto wchodzi na wysokie obroty i pali jak smok. Czy to wina sondy? Czujnika krokowego? Czego ? Prosze o pomoc

-- Połączono posty: 07 lip 2018, 15:45 --

Od jakiegoś czasu zauważyłam ze dolna cześć przepustnicy i wszystko co jest pod nią jest mokre. Mokre od oleju który jest wypychany z węża którym przepustnica jest połączona z odma . W odmie zbiera się olej. Możecie jakoś pomoc ? Coś doradzić

Wróć do Czego nie wiesz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

cron