Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:06 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Twingo I szklany dach i inne

Czegoś nie wiesz ?
Ten dział jest dla Ciebie.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

NaczelnyFilozof

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 08 wrz 2018, 12:01
  • Lokalizacja: Żywiec
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2000

Twingo I szklany dach i inne

Post15 kwie 2019, 22:00

Przyjechało do mnie Twingo od znajomej. Myślałem że ma jakieś zwykłe bo zawsze je widziałem z daleka. A to taki naprawdę rodzynek Intiale Paris w granacie i granatowej skórze ze skrzynią automatyczną zrobotyzowaną :mrgreen:

Ale do rzeczy. Auto ma szlany szyberdach elektryczny. No i ta klapka nie zamyka się równo po dojechaniu tafli szkła do końca. Tak jest do połowy. Otwiera się fajnie ten daszek do góry. Jakieś pomysły?
Offline
Awatar użytkownika

Dmochu

  • Posty: 585
  • Rejestracja: 02 lis 2011, 2:11
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: K4m 854 1.6 6.16v (133KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Twingo I szklany dach i inne

Post17 kwie 2019, 21:35

Wytarł się plastik od spodu szkła ;) albo coś tam podkleić, albo podgiąć trochę druciki.
TWINGO-GARAGE
Offline
Awatar użytkownika

MARGOT17

  • Posty: 122
  • Rejestracja: 22 wrz 2006, 20:11
  • Lokalizacja: Kraków
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2007

Re: Twingo I szklany dach i inne

Post20 kwie 2019, 21:45

witam, ze szklanym dachem w miarę upływu czasu jest dość dużo problemów, u mnie np. nie działa prawidłowo silniczek coś skacze, przeskakuje i też się nie domykało, ale to wina głównie była silniczka a nie mechaniki.
Jednak też miałem z tym problem bo coś się wyrabia w mechanizmie i do końca się nie domykał a plastik (owiewka) odchylona była od płaszczyzny dachu. Można podgiąć dwa metalowe elementy mocujące owiewką (trzeba je wykręcić razem z owiewką są na trox-ach) i to częściowo rozwiąże problem ale prawdopodobnie z upływem czasu niestety konstrukcja nie działa prawidłowo.
Jedynym sposobem też jest włączenie zamykania (guzik) i ręcznie domknięcie jednocześnie szyberdachu.

Wróć do Czego nie wiesz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron