Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 19 mar 2024, 9:19 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


fotele do Żaby:)

Przeróbki i szeroko pojęty tuning zarówno optyczny jak i mechaniczny
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

alexanderpirat

  • Posty: 344
  • Rejestracja: 25 lut 2013, 0:47
  • Lokalizacja: Pruszków
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: fotele do Żaby:)

Post08 lip 2015, 16:51

Ja to zrobiłem w mało profesjonalny sposób i nie pochwalę się co i jak bo wstyd :P W myśl zasady "prowizorka jest najtrwalsza" na razie nie zmieniałam sposobu zamocowania. Najwięcej zabawy jest w wypoziomowaniu i wyśrodkowaniu foteli. Ile osób tyle sposobów i patentów na zrobienie mocowań lub adapterów. Jeżeli chodzi o wygodę możesz rzucić okiem też na fotele od Saaba 9-3 lub Renault Laguny / Megane. Odradzam skórę jeżeli nie masz klimy :)

Możliwe, że ekstremalnie niskie położone siedziska uda Ci się osiągnąć tylko w sportowym fotelu kubełkowym :D Tyle, że o jakiejkolwiek regulacji zapomnij.
Obrazek

MUBI co tanio ubezpieczyć lubi, mój link polecający: https://mubi.pl/id-D8E4I
Kupując OC przez ten link zgarniasz 150 zł cashback a ja 50 zł za polecenie, smacznego
Offline

Grudzio1996

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 08 lis 2015, 0:27
  • Lokalizacja: Dolnośląskie
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1995

Re: fotele do Żaby:)

Post08 lis 2015, 0:31

siema , jestem nowym użytkownikiem i mam wiele pytań co do przeróbek ale pierw zacznę od foteli . Chciałem ostatnio kupić kubełek bride za 700zł no ale jest problem bo wszystkie mocowania nie bedą pasować do Twingo , zmierzyłem szyny wiec dlugość wynosi 42cm a szerokość to 55cm , wiec pytanie do was pomijajac wcześniejsze wasze konwersacje , jakie fotele mógłbym wsadzić do Twingo które by fajnie przypasowaly z tym rostawem ??
Offline
Awatar użytkownika

alexanderpirat

  • Posty: 344
  • Rejestracja: 25 lut 2013, 0:47
  • Lokalizacja: Pruszków
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: fotele do Żaby:)

Post08 lis 2015, 14:46

Grudzio1996 pisze: pytanie do was pomijając wcześniejsze wasze konwersacje

Ty ignorancie

Nie chcę mi się tego znowu tłumaczyć, wstawiam zdjęcie z forum: twingotuningforum.de
Obrazek

Zrób taki adapter i przykręcisz każdy fotel a jak wyobraźni wystarczy to nawet ławkę z kościoła.
Obrazek

MUBI co tanio ubezpieczyć lubi, mój link polecający: https://mubi.pl/id-D8E4I
Kupując OC przez ten link zgarniasz 150 zł cashback a ja 50 zł za polecenie, smacznego
Offline

aman

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 16 cze 2016, 12:49
  • Lokalizacja: Lublin
  • Silnik: K9k 714 1.5 dCi (85KM)
  • Rocznik: 2008

Re: fotele do Żaby:)

Post19 lip 2016, 12:56

Ja kiedyś kupiłem od brata fotele z Megane i są dobrze. :)
Not enough mana.
Offline

NaczelnyFilozof

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 08 wrz 2018, 12:01
  • Lokalizacja: Żywiec
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2000

Re: fotele do Żaby:)

Post25 wrz 2018, 19:54

Odgrzeje kotleta. Może się komuś przyda.

Dłubie z fotelami w Twingo 2000 bo starszliwie niewygodne. No i dokonałem analizy problemu przy użyciu metra. Bo mam na placu Espaca i tam wygodnie się jezdzi. Na razie z pomiarów wyszło że fotele Twingo są zbyt płaskie dlatego zmianiam kąt fotela - Przednie śruby przy szynach - półtora cm podkładki pod szyny. Kąt poszedł o 4st. Muszę potestować czy to coś dało.
Poprzednia

Wróć do Modyfikacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron