Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:11 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Montaż sterownika do centralnego zamka.

Przeróbki i szeroko pojęty tuning zarówno optyczny jak i mechaniczny
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

radmar

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 03 paź 2013, 9:17
  • Lokalizacja: Zielona Góra
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1994

Montaż sterownika do centralnego zamka.

Post09 lis 2013, 9:08

Witam serdecznie, przeszukałem forum ale nie znalazłem interesujących mnie informacji. W moim Twingo padł centralny i postanowiłem go naprawić dokładając sterownik i pilota w breloku. Dla zainteresowanych mogę przekazać jak go podłączyć pod przyciski umieszczony koło lusterka. Podłączenie jest w miarę bezinwazyjne i w efekcie pozwala na pełną funkcjonalność w/w przycisku jak i zdalnego centralnego. Zrobię foto to zamieszczę jeśli ktoś zainteresowany. Pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

sydnejek

  • Posty: 131
  • Rejestracja: 28 lut 2009, 22:36
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Silnik: -

Re: Montaż sterownika do centralnego zamka.

Post26 lis 2013, 0:34

4 kabelki. Lutujemy 2 do zasilania do płytki centrala, i dwa do sterowania przekaźnikiem. Przekaźnik jest wyzwalany masą, więc na nowym module centralnego, na przekaźniki sterujące podajemy masę, a wyjścia odpowiednio do sterowania przekaźnika w naszym starym module w lampce. Ja kupiłem najtańszy i najmniejszy sterownik i schowałem go w dachu nad lampką. To taka naprawa w 20 minut koszt 70zł, i już nie trzeba się martwić rozkodowanym pilotem, wyciągać kody z kluczyka i synchronizować to całe badziewie.
GG-3510762
Offline

pavo88

  • Posty: 79
  • Rejestracja: 19 maja 2010, 21:07
  • Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
  • Silnik: -

Re: Montaż sterownika do centralnego zamka.

Post19 lis 2014, 16:59

Odkopuje temat. Mam usuniete immo w zwiazku z czym centralny nie reaguje na pilota. Chcialem sie dowiedzieć pod jakie piny w lampce wpiac sie z nowym centralnym? Szukalem dzisiaj na ktorym pojawia sie napiece po nacisnieciu guzika ale nie znalazlem...

Wróć do Modyfikacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron