Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:06 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Końcówka tłumika

Przeróbki i szeroko pojęty tuning zarówno optyczny jak i mechaniczny
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Prezes

Administrator

  • Posty: 464
  • Rejestracja: 08 mar 2000, 11:59
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2004

Re: Końcówka tłumika

Post10 sty 2013, 23:21

A nie lepiej wymienić tłumik końcowy na coś lepszego niż ten oryginalny krzywy fajfus? :)
Swego czasu miałem takiego bulgota i jak kończyliśmy spotkanie w GM to miałem zabawę ile alarmów włączę podczas zjazdu z dachu :D
Offline
Awatar użytkownika

trusek

  • Posty: 110
  • Rejestracja: 21 wrz 2012, 9:54
  • Lokalizacja: CBY
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2010

Re: Końcówka tłumika

Post16 sty 2013, 15:56

... a ja proponuje koncowki firmy BUZZER (konkurencja dla ULTER-a) - sa bardzo dopracowane, ladne i co najwazniejsze tez z kwasowki.
Mialem doczynienia z trzema takimi koncowkami i szczerze polecam. Z ULTER-em wygrywaja tylko pod katem ceny. Bo obie te firmy oferuja naprawde porzedne koncowki.

http://www.tlumikisportowe.com/pojedyncze,30.html

-- Połączono posty: 16 sty 2013, 16:52 --

maciej1486 pisze:Witam, czy zakładał ktoś z Was końcówkę tłumika? Chodzi mi o tą dokładkę na rurę... Jeżeli tak to proszę o jakieś rady jaką najlepiej kupić i która będzie fajnie wyglądała.


... a co myslisz o tej? http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single/18 Jak pisza tu inni koledzy ze pod skosem jest licho (mi sie akurat podoba - ale musi byc to estetycznie i z wyczuciem dobrane) to ta koncowke mozna tak obrocic ze w efekcie wylot bedzie na wprost centralnie w wycieciu zderzaka. Widzialem kiedys to u jednego goscia i powiem szczerze dopasowal to pieknie!
A jak nie to napewno dopasujesz cos innego estetycznego. Ale koncowka musi byc.

Pozdrawiam
Maciej
Moje dzieci mówią na niego ...SNOOPY... bo jest biało-czarny. Wiec jest to nasz SNOOPY!
Poprzednia

Wróć do Modyfikacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron