Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:23 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Sklepy/Serwisy w Warszawie

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

TKP

  • Posty: 143
  • Rejestracja: 20 paź 2012, 21:27
  • Silnik: -

Sklepy/Serwisy w Warszawie

Post21 paź 2012, 19:22

Od strony południowej:
AUTO-MILA, Mirosław Mila ul. Serwituty 31 - tylko francuzy, trzeba się umawiać "na numerki". Moja ocena 5, nawet 5+
AUTO-GARAŻ, Jerzy Piróg ul. Bodyha 76(bodajże - nie pamiętam). Całość może mało wyględna ale gościu nigdy mnie nie zawiódł ani nie "okradł".
Ja go oceniem na 5+
MECHANIKA POJAZDOWA, Józef i Robert Lech ul. Parowcowa 8 - specjalizacja Mercedes ale ogólnie robią wszystko (przynajmniej kiedyś).
Ogólnie oceniłbym na 4, no może nawet z "+"
W centrum miasta:
MECHANIKA POJAZDOWA, Stanisław Filoniuk ul. Radziwie 13 - Jak tam byłem pierwszy raz to ledwo tam trafiłem (to jest na jakiejś bazie - teren zamknięty). Też mało wyględne ale jak już podejmują się roboty to robią dobrze.
Od strony północnej:
MECHANIKA POJAZDOWA, Krzysztof Szadkowski ul. Borecka 33 - dostać się do niego jest trudno, mój szef "po znajomości" tydzień czekał. OCENA 6 i to nie jest tylko moje zdanie.
Okolice Warszawy:
Sochaczew - Mechanika Pojazdowa - Piotr Donat adresu nie pamiętam, ale to jest na końcu Sochaczewa "za łukiem" po lewej stronie, będą flagi.
Gościu marudny strasznie ale jest ale zna się na robocie , ma niezłych pracowników i zawsze pełno roboty.
Raszyn-Rybie MOTO-PARTNER ul. Raszyńska 216 (z tego co pamiętam).
Najlepiej trafić jak nie ma szefa to chłopaki zrobią dobrze, szybko i tanio.
Jabłonna WN-MOT ul. Modlińska 20 Wojciech Nowak. Rzeczowo, fachowo, uczciwie. Ocena 4+ - 5.

A ja oddaję swoje auta do:
Legionowo Mechanika Pojazdowa, Blacharstwo, Lakiernictwo Waldemar Dłutowski ul. Batorego 61 (czy tak jakoś). Poważne rzeczy jemu zostawiam, drobnicę sam robię pod jego okiem i jego narzędziami.
W sumie jeżdżę do niego od 8 lat ze wszystkimi autami.
Ocena "nieoceniony"
Legionowo Auto-Elektryk ul. 3-go Maja nr. nie znam, każdym razie za pocztą. Gość ma małą dziuplę ale wbrew pozorom bardzo dobrze wyposażoną. Przekonała mnie do niego jedna rzecz. Kiedyś padł mi alternator, wszyscy chcieli wymieniać - koszt 360 zł (wtedy jeszcze 3600000 zł :)) a on skasował mnie bańkę za robociznę i 30 zł diody do alternatora.

Ostatnio zmieniłem warsztat ze wzgl. osobisto-handlowych (naprawy nic mnie nie kosztują :) ) Z drugiej strony nie oddałbym żaby nikomu do kogo nie mam zaufania i pewności że robota wykonana będzie fachowo i dobrze :)
STACJA Legionowo ul.Jagiellońska 88 022 793-01-79
Części do francuzów zazwyczaj kupują u nas w sklepie więc nie przepłacicie.

Sam handluję częściami do francuzów i jak ktoś byłby zainteresowany to więcej wiadomości w profilu :) 10% rabatu dla TKP

Jeżeli chodzi o sklepy (ktoś nie chce kupić u nas :) lub ma poprostu za daleko) to polecam:
JADEXIM W-wa Wesoła ul. Jeździecka 5
tel. 773-35-49, 773-35-50

ELIT W-wa ul. Łopuszańska 22
tel. 351-00-91 do 97

POLCAR kilka fili w W-wie
http://www.polcar.com wszystkie informacje tam będą

INTERVITO W-wa ul. Antenowa 11
tel. 879-79-79

BEST Opacz ul. Centralna 24
tel. 723-04-03

INTER-TEAM W-wa Myśliborska 1 (centrala)
kilka fili w W-wie, więcej info http://www.inter-team.com.pl

Trzeba uważać na ceny. FOTY (wspaniała marka KAGER) i INTER-CARSU (jeszcze wspanialsza marka 4MAX) nie wymieniłem celowo ze względu na bardzo wysoki "detal". Trzeba niestety podzwonić i porównać. Sulejówek też pominąłem celowo. :)
Jestem kontem testowym, służącym do tworzenia istniejących już tematów do działu FAQ!
Offline

kichol

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 02 lip 2016, 15:17
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Sklepy/Serwisy w Warszawie

Post06 sie 2019, 9:09

Szukam w Warszawie kumatego mechanika do Twingo, zna ktoś takowego?????
Offline
Awatar użytkownika

coobah

  • Posty: 20
  • Rejestracja: 03 sie 2017, 3:05
  • Lokalizacja: mazowsze
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2004

Re: Sklepy/Serwisy w Warszawie

Post08 lut 2021, 14:35

Cześć,


Chciałem Wam polecić warsztat samochodowy znajdujący się w Bieniewie k. Błonia 08-870.
SK Serwis Sławomir Kołodziejak


Za pierwszym razem trafiłem tam z polecenia. I zostaję :)
Tzn. za mną trzy wizyty: wymiana rozrządu, świec żarowych w 1,6 BlueHDI i wymiana sprężyn przedniego zawieszenia w Twingo.
Wszystko zrobione terminowo, uczciwie cenowo.
Kontakt ze strony serwisu w trakcie naprawy wzorowy, żadnej samowolki w doborze części, konsultacja oparta na podpowiadaniu i sugestii prawidłowych rozwiązań, zamiast narzucania własnej racji. Nie odnosisz wrażenia, że ekipa serwisu to tzw. "wymieniacze", którzy dopiero uczą się fachu na Twoim aucie.


telefon: 606 920 239


Polecam.

Wróć do Sklepy i serwisy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron