Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:34 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Radio z czytelnym wyświetlaczem i USB

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

alexanderpirat

  • Posty: 344
  • Rejestracja: 25 lut 2013, 0:47
  • Lokalizacja: Pruszków
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Radio z czytelnym wyświetlaczem i USB

Post29 kwie 2015, 22:00

Witam,
Starość nie radość jak to się mawia. Poszukuję od dłuższego czasu odtwarzacza muzyki z radiem, który to będzie posiadał czytelny wyświetlacz. Jak wszystkim dobrze wiadomo radio w Twingo znajduje się nisko i w dodatku pod takim kątem, że nic nie widać w dzień co dzieje się na wyświetlaczu. Szczególnie gdy wyświetlacz jest plasticzany i połyskujący :P Czasami zdarza się spojrzeć na ten kawałek plastiku żeby zobaczyć co za wykonawca gra w radiu lub odczytać nr ścieżki. Dlatego poszukuję radia z czytelnym wyświetlaczem, najlepiej takim jak w kalkulatorze :D lub jak kto woli w starym dobrym Blaupunktcie. Nie zależy mi na wodotryskach i latających skalach korektora jak to ma miejsce w popularnych ostatnio plastikowych produktach. Odczyt płyt CD też można sobie darować gdy mamy slot na karty i/lub interfejs USB. Wystarczy mi do pełni szczęścia odczyt informacji RDS i tagów lub nazw plików mp3 z pendriva lub kartySD.

Znalazłem na allegogo niby oryginalne radio z nowego Renault, coś takiego:

Obrazek
Obrazek

Czy ktoś coś o nim wie? Jakie głośniki można podłączyć? Jakie wrażenia słuchowe? Ogólnie to chętnie przyjmę każdą informację o tym sprzęcie a także inne sugestie co do wyboru sprzętu grającego. Jestem laikiem w tym temacie i każda uwaga jest dla mnie cenna.

Z zezłomowanej niedawno Meganki wybudowałem w sumie 6 głośników marki Philips: 2 malutkie z deski, 2 duże z boczków i 2 średniaki z tyłu. Może coś z tego wyrzeźbię w Twingo?
Obrazek

MUBI co tanio ubezpieczyć lubi, mój link polecający: https://mubi.pl/id-D8E4I
Kupując OC przez ten link zgarniasz 150 zł cashback a ja 50 zł za polecenie, smacznego
Offline

Gościu

  • Posty: 62
  • Rejestracja: 29 wrz 2014, 13:58
  • Lokalizacja: Połczyn Zdrój
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Radio z czytelnym wyświetlaczem i USB

Post30 kwie 2015, 1:19

Ja mam radio Pioneer DEH-1400UB, kupiłem go za 55 cały komplet z papierami i akcesoriami. Ekran ma dość czytelny. Funkcjonalność raczej dobra. Na podszybiu mam jakieś Pionki, w bagażniku malutki sub Blaupunkta aktywny a z pilotem Sony też dobrze współpracuje. Jest jeszcze model MVH-1400 identyczny bez CD.
Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

panrysiek

  • Posty: 1570
  • Rejestracja: 10 gru 2005, 13:33
  • Lokalizacja: WRO
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Radio z czytelnym wyświetlaczem i USB

Post30 kwie 2015, 11:18

Ja polecam z budżetówek tanie modele Kenwood, w okolicach 220zł lata model bez CD, za to z kompletem wyjść, rozbudowaną korekcją eq (nie myl z latającymi po ekranie wykresami :) ), z SD i USB i brzmiący jak modele 2-3 razy droższe. Przy tym wygląda skromnie i nie ma "delfinów" pływających po ekranie :lol:
Czytelność ekranu ok.
Turkusowa żabka D7F z czarnymi soczewkami, lekko przyciemnionymi szybkami, felgami Allesio Monza i naklejkami Twingo.pl na szybkach bocznych
Offline
Awatar użytkownika

alexanderpirat

  • Posty: 344
  • Rejestracja: 25 lut 2013, 0:47
  • Lokalizacja: Pruszków
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Radio z czytelnym wyświetlaczem i USB

Post30 kwie 2015, 11:45

Tyle widać na moim aktualnym radyjku w słoneczny dzień: Obrazek
Obrazek

MUBI co tanio ubezpieczyć lubi, mój link polecający: https://mubi.pl/id-D8E4I
Kupując OC przez ten link zgarniasz 150 zł cashback a ja 50 zł za polecenie, smacznego

Wróć do Car Audio

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości