Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:04 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Violetta 1994

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Violetta94

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 18 mar 2014, 22:30
  • Lokalizacja: Kraków
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1994

Violetta 1994

Post27 mar 2014, 2:20

Historia: Nostalgia za jedną z ikon mojego dzieciństwa, nietuzinkowy design a przede wszystkim ogromna funkcjonalność wnętrza stawiały Twingo na czele mojej listy gdy przystępowałem do poszukiwania samochodu dla siebie i dziewczyny. Kiedy po obejrzeniu blisko 20 "igiełek" (polo, corsa, matiz, golf, micra) od rozmaitych handlarzy i cwaniaków trafiła się okazja kupienia nie najmłodszej ale dość ładnej żabki od studentki za 1700 zł, zdecydowałem się iść za głosem serca i nie zważać, że doprowadzenie auta do używalności pochłonie co najmniej drugie tyle.

Historia sprzedana z samochodem: Samochód pochodzi z Włoch (ale z Tyrolu Południowego, gdzie śniegu i soli nie brakuje), miał być używany "przez starszą Włoszkę do sklepu po zakupy", która od nowości do sprzedaży miała nim zrobić 45 kkm . Sprowadzony w 2010 r przez znajomego studentki, która na dojazdy do uczelni przez 3 lata dołożyła 15 kkm, by w lutym 2014 sprzedać mi go z niespełna 60 kkm na liczniku. W momencie zakupu do wymiany kwalifikuje się kołyska, wahacze i progi (przód); wg słów blacharza "prawdopodobnie stał przedniki kołami na trawie, bo przód pognity a od połowy- igła".

Model: I
Wersja: no właśnie jaka?
Rok produkcji: 1994
Przebieg: rzekomo 60k, w warsztacie mówią, że niewykluczone
Kolor: Violettowy
Silnik i jego pojemność: C3G 1239 ccm
Dodatki: tylko elektryczne szyby (płaskie przyciski w kolorze detali w drzwiach- dołożone?)
Spalanie: dwie kropki na stówę albo coś koło tego :P
Plany:
Zmiany:

Fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
/za sterami pani kapitan, drugi pilot/

Wróć do Twingo I (1993 - 2007)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron