Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:46 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Witam Wszystkich

Jesteś nowy?
Przywitaj się z Nami!
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Fred

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 23 lut 2018, 17:01
  • Lokalizacja: Pułtusk
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2000

Witam Wszystkich

Post24 lut 2018, 11:40

Witam Wszystkich członków forum i dziękuję za przyjęcie. Renault przewijał się przez moje automobilowe życie od samego początku. Pierwszym samochodem, dzięki któremu nauczyłem się jeździć, był Renault 10, później była kolejna dziesiątka, następnie szesnastka, a na koniec R4F6. Z racji tego, że z zawodu jestem muzykiem, miałem też inny ciekawy epizod związany z Renaultem. Ze swoim zespołem grałem na promocji wchodzącego na rynek Renaulta Kangoo pierwszej generacji na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Obecnie szukam małego pojemnego auta na dojazdy do pracy i wybór padł na TWINGO, który od zawsze mi się podobał. Szukam świeżego rocznika pierwszej generacji, czyli po 2000 roku w jak najbogatszej wersji. Myślałem nawet o automacie, ale czytałem, że nie są one udane w tym modelu. Dołączyłem do "twingo klub polska", bo chcę dowiedzieć się więcej o tym samochodzie, poznać opinie i oczywiście fajnych ludzi. Ponieważ większość napraw wykonuję we własnym zakresie, to i wiedza fachowa też się przyda. Pozdrawiam.

Wróć do Dzień Dobry jestem tu nowy/nowa !

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron