Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:48 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Hejka wszystkim!Jestem pasjonatem twingo mod

Jesteś nowy?
Przywitaj się z Nami!
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

carmagedon115

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 19 lis 2017, 0:51
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1997

Hejka wszystkim!Jestem pasjonatem twingo mod

Post21 lis 2017, 0:31

Obrazek
Witam wszystkich trochę zabrakło czasu aby się rozpisywać ale postaram się to nadrobić. A więc podstawa to Twingo 1997(poliftowa) z sercem D7F.Wyposażenie seria:oczywiście faltdach,el szyby i lusterka,ogrzewanie,kierownica bez wspomagania,hamulce,usunięte imo wraz z możliwością zamykania centralnego :( .To chyba na tyle serii,do rzeczy:alu DOTZ 14/6 cali,oponki przód Kingstar 155/65 (lekko naciągnięte),tył Semperit 185/50(chyba max jeśli chodzi o funkcjonalność),obniżone zawieszenie(springi obniżające-80),przerobiony zderzak(przód i tył wycięte otwory+wmontowana siatka alu,dokładka zderzaka od clio2,nos od gleby ok 6cm,jest nisko ale da się z tym żyć i tak ma być),z maski wymontowany wlot powietrza(wstawiłem siatkę inox),przyciemnione szyby tył +szeroki pasek na przedniej(ogólnie folia w planach do wymiany,taki kupiłem),Lakierowane kilka detali(czyli zaciski,bębny,klamki,spryskiwacze,deska jak na razie),Oświetlenie kabinowe,postojówki,podświetlenie wyświetlacza i wmontowane pod nogami tasmy LED,centralny z pilota reaktywacja(zamontowałem centralkę Noxon)no i się udało zamyka-otwiera i miga,kierownica Twingo Sport(trójramienna),gałka zmiany biegów z lakierowanej piłeczki golfowej(dobrze leży),lekko zmodzony tunel środkowy,zmienione mieszki na tunningowe,zdemontowana tylna wycieraczka,tłumik końcowy mój projekt i wykonanie stal nierdzewna(INOX)tzw fast,na bazie oryginalnego Monti sport,radyjko Sony x-plode,głośniki 4 z przodu,i 4 z tyłu marki Clarion.Ostatnio ulepszona fabryka o obrotomierz(w twingo 1 rarytas) marki Auto Gauge white(sam montowałem) w planie wskażnik napięcia aku z termometrem i temp.wody.Z elektryki większy aku(chyba 55Ah,alternator od Astry 1.To chyba wszystko co do tej pory zmodziłem ale to nie koniec laser przeciwmgielny już idzie(wiem wiem nielegalne ale....) w garażu czekają fotele i kanapa czarna alcantra,podgrzewane od Audi A3.Najbliższe akcje(ze strony mechanicznej) to wymiana maglownicy,końcówek drążków,rozrządu no i progów.Plany?Są;alu z rancikiem,lotka tył (oczywiście dydykowana dla twingo)flokowanie deski i boczków,hamulce tarczowe tył,utrzymanie auta w dobrym stanie technicznym.POZDRAWIAM wszystkich szczęśliwych posiadaczy i proszę o komentarze i sugestie (dla zainteresowanych modami mogę wrzucić focie).Pytania chętnie w wolnym czasie odpisze :?:
Ostatnio zmieniony 26 lis 2017, 2:05 przez carmagedon115, łącznie zmieniany 6 razy
Offline

grande1970

  • Posty: 368
  • Rejestracja: 29 mar 2011, 17:30
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Hejka wszystkim!Jestem pasjonatem twingo mod

Post21 lis 2017, 12:37

jak na pasjonata to za wiele nie piszesz o swojej pasji :lol:
Offline

carmagedon115

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 19 lis 2017, 0:51
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1997

Re: Hejka wszystkim!Jestem pasjonatem twingo mod

Post24 lis 2017, 3:03

Witam Teraz lepiej?Pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Hejka wszystkim!Jestem pasjonatem twingo mod

Post24 lis 2017, 21:54

duuużo lepiej :)
Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

Prezes

Administrator

  • Posty: 464
  • Rejestracja: 08 mar 2000, 11:59
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2004

Re: Hejka wszystkim!Jestem pasjonatem twingo mod

Post25 lis 2017, 13:31

Jeszcze lepiej jak poprawiłem błędy techniczne w poście ;)
Offline

carmagedon115

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 19 lis 2017, 0:51
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1997

Re: Hejka wszystkim!Jestem pasjonatem twingo mod

Post25 lis 2017, 18:45

Witam Pisane na szybko wiec za bledy przepraszam.Mam dziecko z niedosluchem i dla niego musze 99% czasu poswiecic.Pozdrawiam

Wróć do Dzień Dobry jestem tu nowy/nowa !

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości