Dzisiaj jest 19 gru 2018, 3:54 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły

Dzień dobry jestem tu nowy/nowa!

Jesteś nowy?
Przywitaj się z Nami!
  • Autor
  • Wiadomość

Hormon

• Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Dzień dobry jestem tu nowy/nowa!

Post16 mar 2018, 14:27

Witam,
Od 2 tygodni jestem włąścicielem twingo I 1.2 z roku 99r, ale mozna powiedzieć że zadbana sztuka. Będzie służyło jako auto rezerwowe, czyli od czasu do czasu zrobi kilka km.

TwingoMaybe

• Silnik: TCe 0.9 (90KM)
  • Rocznik: 2000

Post18 mar 2018, 8:33

Czesc tu Jakub z Krakowa :)

Nie mam poki co Twingo, ale mam jedno na oku - dlatego sie tu zarejestrowalem, zeby z Wami o nim pogadac :)

Cheska

• Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1994

Post06 maja 2018, 23:20

Cześć :D Jestem nowa na forum. Swoją żabę ukradłam mamie, jesteśmy pierwszymi właścicielami w Polsce. Moja żaba zwraca na siebie uwagę, gdyż jest z serii galaxy i posiada fabrycznie malowane gwiazdki :) często spotykam się z uśmiechami ludzi, kiedy nią jadę. Żaba pierwszej generacji, rocznik '94, więc podejrzewam, że raczej niewiele osób ma starsze egzemplarze. Ale kocham ją i ciężko mi się będzie z nią kiedyś rozstać :D

thudy

• Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2008

Post14 maja 2018, 10:01

Cześć!
Chciałbym przywitać się z wszystkimi.
Twingo kupiłem żonce która zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Samochód z 2008 roku, biały w wersji Night&Day z panoramicznym dachem.
Pozdrawiam

Nodi65

• Rocznik: 2003

Post13 cze 2018, 21:48

Witam serdecznie wszystkich Klubowiczów i dziękuję za przyjęcie do forum.Twingo mam od 15 lat. Do zobaczenia na zlocie.

Phil_ips

• Rocznik: 2004

Post24 lip 2018, 17:45

Hej,
Już trzeci raz piszę przywitanie i jakoś nie wychodzi. Twingo I kupiłem kilka tygodni temu jako drugie auto w domu na szybkie dojazdy. Osobiście jeżdżę na codzień Megane III Grandtour dCi 130 ale w Twingo jest to coś czego nie ma w nowoczesnych autach - fun z jazdy. Autko było bardzo tanie, a co za tym idzie miało felery. Felery kosztowały wór pieniędzy ale teraz jest prawie jak nówka :) Rocznik 2004, 1.2 16v + rolldach (muszę ogarnąć bo delikatnie podcieka). Idea jest aby doprowadzić furę do stanu fabrycznego (brakuje mi fabrycznego radia), założyć 14stki Intry i nic więcej nie kombinować.

Pozdrawiam serdecznie
Phil_ips

ogolny

• Rocznik: 2003

Post29 lip 2018, 16:12

Witamy. :D
Awatar użytkownika

Mykx

• Rocznik: 2005

Post14 sie 2018, 17:09

Hej, konto założyłem już jakiś czas temu, ale dopiero teraz moim rodzicom udało się kupić wymarzone Twingo: w ich imieniu będę pisał na tym forum ;)
Twingo to MK1 z 2005 roku, wersja Emotion z otwieranym dachem, bo między innymi przez otwierany dach wybór padł właśnie na Twingo. Choć egzemplarz jest zadbany, to jak prawie każdy używany samochód potrzebuje trochę pracy i małych poprawek jak chociażby polerka po poprzednim właścicielu, który mył je gąbką :D
Twingo MK1 2005 "Emotion"

skawin

• Rocznik: 2008

Post23 paź 2018, 13:38

Cześć to przywitam się i ja. W zeszłym tygodniu kupiliśmy dla żony twingacza z 2008 roku. Pozdrowionka
Awatar użytkownika

komota

• Rocznik: 2002

Post20 lis 2018, 0:09

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy tego sympatycznego miejskiego samochodu. Od trzech tygodni jestem uśmiechniętym (na jej widok) posiadaczem zielonej Renety. Zakup totalnie spontaniczny ponieważ mam już duże kombi ale przeglądając Otomoto trafiłem na ogłoszenie Żabki wyprodukowanej w 2002 z przebiegiem wręcz niewiarygodnym bo ~28000 i w wesołym zielonym kolorze bardzo zbliżonym do koloru malucha którego w mojej młodości miał dziadek (sentyment, sami rozumiecie ;) ). Nie miałem daleko do sprzedającego więc dwa dni później wybrałem się na wycieczkę (asekuracyjnie z drugim kierowcą). Oględziny potwierdziły autentyczność tego prawie nowego, szesnastoletniego samochodu. W komplecie były dwa zestawy kół, oba z 2002 roku i głębokim bieżniku, rozrząd wymieniony w zeszłym roku, żadnej korozji karoserii (powierzchowna na niektórych elementach zawieszenia). Żal było nie kupić tego francuskiego malucha mimo dość wysokiej ceny za ten model. Otrzymałem jednak zwinne i sympatyczne auto do jazdy po zakorkowanym Wrocławiu które z uwagi na brak zużycia powinno posłużyć bezproblemowo przez kilka ładnych lat.

Pozdrawiam i może do zobaczenia na jakimś wrocławskim spocie!
Załączniki
Żaba3.jpg
serducho :)
Żaba2.jpg
trzewia ;)
Żaba.jpg
z profilu
PoprzedniaNastępna

Wróć do Dzień Dobry jestem tu nowy/nowa !