Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:59 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Koszulki Zlotowe

Spotkania ogólnopolskie użytkowników forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Grzegorz

  • Posty: 1513
  • Rejestracja: 26 paź 2004, 20:09
  • Lokalizacja: Skierniewice
  • Silnik: -

Re: Koszulki Zlotowe

Post22 mar 2013, 16:29

Siemacie.
Sasio prosił abym Wam trollom sprawę wyłożył. Sasio wie jak koszulki wyglądają, bo mu robiłem a i Tobie panrysiek kiedyś jakiegoś patefona strzelałem. Więc wiecie jak to wygląda.
Koszulki są bardzo dobrej jakości ponieważ jest to tzw. odzież reklamowa. Takiego czegoś w sklepie nie kupicie. Jest to wysoka jakość za bardzo dobrą cenę. Koszulki się nie spierają, nie koszą i jak wyszły z fabryki tak i po roku wyglądają. Chcecie białe, macie białe. Rozmiary są różne. Jak pisał Sasio mogą być od S do XXXL. Są to koszulki T-shirt unisex czyli dla każdego. Mogą być koszulki damskie. Niestety są droższe i to nawet 10-20 zł/szt. Więc jeśli chceci nie ma sprawy, ale musicie wziąć to pod uwagę. Mogą być też dla dzieciaka czyli mniejsze niż S. Potrzeba na 120 cm, to i taka będzie. Wszystko zależy od potrzeb.
Jeśli chodzi o rozmiarówkę to jest ona sprawdzona i trzyma rozmiary. Więc jeśli ktoś ma L to L będzie pasowała. Mam dwie firmy, które zawyżają, ale tego nie polecam.
Zadruk będzie metodą solventu na flexie. Flex to cieniutka folia, która jest wgrzewana w koszulkę. Trwałość bardzo wysoka. Szybciej koszulkę szlag trafi niźli zadruk. Zakładam, że stosujemy się do instrukcji prania i prasowania koszulek. prasujemy po lewej stronie.
Solvent to nic innego jak specjalny tusz utrwalany UV. Codziennie widzicie takie wydruki choćby na banerach. Jak widzać nie spada i nie blaknie. Mówię oczywiście o dobrej jakości wydruku.
Projekt się szykuje, więc Sasio zbiera zamówienia i to on będzie dystrybuował. Ja już mam dość roboty z zamówieniami na scenicforum.pl na którym obecnie siedzę. Robię tam koszulki, flagi na auto lub na kija, kubki, smycze, długopisy, naklejki pod tablice, choinki zapachowe do auta. Dopiero się w gadżetach forum rozpędza, więc będą też inne rzeczy.
Jakby co pytajcie.
Ale se posta po latach strzeliłem :D
Renault Grand Scenic III 1,6 110 KM, LPG, 2009 r.
My company: http://www.espera.pl

cyklista

Re: Koszulki Zlotowe

Post22 mar 2013, 16:43

szory ale poczekam na inny kolor
Offline

aancyk

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 06 paź 2012, 21:31
  • Lokalizacja: KUTNO
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1996

Re: Koszulki Zlotowe

Post22 mar 2013, 23:04

Siemka ;-)
Mam pytanko, czy kaskę za zamówione koszulki przelac na Twoje konto, czy na zlocie przy odbiorze?
Czy koszulka dla dziecka jest w tej samej cenie co dla dorosłego?
Pozdrawiam ;-)))
Offline

Grzegorz

  • Posty: 1513
  • Rejestracja: 26 paź 2004, 20:09
  • Lokalizacja: Skierniewice
  • Silnik: -

Re: Koszulki Zlotowe

Post22 mar 2013, 23:12

Dzieciak kosztuje tyle samo
Renault Grand Scenic III 1,6 110 KM, LPG, 2009 r.
My company: http://www.espera.pl
Offline
Awatar użytkownika

Sasio

Nadinspektor ds. czystości żaby

  • Posty: 2962
  • Rejestracja: 01 sie 2010, 5:53
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2003

Re: Koszulki Zlotowe

Post23 mar 2013, 0:09

Ze zlotowych nie będę zakładał bo ktoś nie podjedzie a później będzie problem.

Grzesiek poprosimy jednak o dokładne centymetrowe wymiary, nawet jakbyś mógł to pomierz rozmiary od S do XXXL, raptem 5 rozmiarów, na długość i szerokość, bo widzę że blokuje to zamawianie.
Moje Twingo
15.08.2010 - 19.06.2011
Obrazek 23.06.2011 - 31.05.2015
06.01.2013 - 14.02.2013
Obrazek 07.06.2014 - 01.08.2014
Obrazek25.10.2014 - 27.11.2014

Szukasz części do Twingo ?
Sprawdź !
Offline
Awatar użytkownika

panrysiek

  • Posty: 1570
  • Rejestracja: 10 gru 2005, 13:33
  • Lokalizacja: WRO
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Koszulki Zlotowe

Post23 mar 2013, 13:17

O Grzegorz! Kopę lat! :) Koszulki z patefonami dalej śmigają :) W mojej, czyli najczęściej noszonej, już jakaś tam dziurka się pojawiła ale nadruk cały. A to już pewnie z 5-6 lat i kilkaset prań :)
Turkusowa żabka D7F z czarnymi soczewkami, lekko przyciemnionymi szybkami, felgami Allesio Monza i naklejkami Twingo.pl na szybkach bocznych
Offline

Grzegorz

  • Posty: 1513
  • Rejestracja: 26 paź 2004, 20:09
  • Lokalizacja: Skierniewice
  • Silnik: -

Re: Koszulki Zlotowe

Post24 mar 2013, 12:23

panrysiek pisze:O Grzegorz! Kopę lat! :) Koszulki z patefonami dalej śmigają :) W mojej, czyli najczęściej noszonej, już jakaś tam dziurka się pojawiła ale nadruk cały. A to już pewnie z 5-6 lat i kilkaset prań :)

Nom widzisz panie :)
i kopa lat i towar dobry :D
Sasio. Czy Cię pogło? I cóż z tego, że pomierzę jeśli trafię akurat na rozmiar -2 cm. A jak będę Wam robił okaże się, że będzie +2 cm i co wtedy? do kogo będzie żal?
Renault Grand Scenic III 1,6 110 KM, LPG, 2009 r.
My company: http://www.espera.pl
Offline
Awatar użytkownika

Boncheese

  • Posty: 124
  • Rejestracja: 19 lut 2012, 18:44
  • Lokalizacja: Kielce / Poznań
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2002

Re: Koszulki Zlotowe

Post24 mar 2013, 15:19

No, ale skoro jest +- 2cm, to możesz zmierzyć, podać nam wynik, dopisać obok niego +-4cm (bo możesz akurat mierzyć dolny lub górny zakres wymiarów), a nawet +- 4,5cm biorąc pod uwagę niedokładność pomiaru jak i urządzenia pomiarowego i błąd paralaksy i nikt potem nie powinien mieć do Ciebie pretensji, że jednak różnica jest. Zawsze też możesz pomierzyć co najmniej 3 koszulki (danego rozmiaru) i już piękny wykres prawdopodobieństwa wymiarów koszulki przy użyciu rozkładu t Studenta uzyskasz i nam okażesz :D xD

Mam zboczenie inżynierskie...
Lubię placki
Offline
Awatar użytkownika

Peres

  • Posty: 596
  • Rejestracja: 07 lip 2011, 23:30
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1994

Re: Koszulki Zlotowe

Post24 mar 2013, 16:32

Grzegorz, nie ma Powodów do nerwów, każdy sprzedawca koszulek na necie podaje te wymiary, sam kupiłem już kilka takich koszulek i każda ma te same wymiary a na metce jest od L do XXL więc zakłądając że biorę XL nie mam pewnosci czy się w nią wcisnę czy ni będzie za duża, od prodecenta koszulek na których drukujesz, mógłbyś wziać te wymiary i było by po temacie ew podesłać np mi nazwę producenta i pogrzebał bym w necie, może gdzieś będzie to opisane :)
Offline

Grzegorz

  • Posty: 1513
  • Rejestracja: 26 paź 2004, 20:09
  • Lokalizacja: Skierniewice
  • Silnik: -

Re: Koszulki Zlotowe

Post24 mar 2013, 17:49

OK, jutro zmierzę, ale to nic nie da. Koszulki trzymają rozmiary i jeśli mam koszulkę np. L i wezmę np. max tolerancję +4, to będzie już XL -2. To jestr logiczne. Ale jak chcecie to proszę bardzo. A o podawaniu rozmiarów w cm pierwsze słyszę. Nie wierzę, że sprzedawca mierzy. Sam się na to naciąłem gdy kupowałem na alledrogo kieckę dla córki na studniówkę. Uparła się i koniec. Zamówiłem według zaleceń gościa i d**a. Mała. I nerwy. Wynika z tego, że gościu podał rozmiar z info od producenta, które nijak miało się do rzeczywistości.
Renault Grand Scenic III 1,6 110 KM, LPG, 2009 r.
My company: http://www.espera.pl
PoprzedniaNastępna

Wróć do Zloty Ogólnopolskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości