Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:53 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Podziękowanie od Zosi!

Spotkania ogólnopolskie użytkowników forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Iglo

  • Posty: 1254
  • Rejestracja: 19 lis 2004, 22:16
  • Lokalizacja: Warszawa-Wawer
  • Silnik: -

Podziękowanie od Zosi!

Post06 maja 2013, 15:26

Słów brakuje..
Wiadomość o Waszej zbiórce na zlocie wywołała na nas piorunujące wrażenie.. Wiele przeszliśmy, wiele dobrego spotkało nas z różnych stron, od różnych ludzi, organizacji etc, ale zawsze wrażenie jest takie samo, olbrzymi, pozytywny zastrzyk energii, wiarę, że wszystko się może udać, że nie mamy prawa się poddać. Dziękujemy za to.
Jak patrzymy na zdjęcia ze zlotu jakbyśmy widzieli siebie te parę lat temu. Fantastyczne auta, fantastyczni ludzie, optymizm, dobra zabawa, empatia. Musimy was ostrzec - to pozostaje w człowieku na zawsze. Zawsze inaczej będziecie patrzyli na świat, na pierwszym miejscu będzie oryginalność, droga pod prąd i kontakt z drugim człowiekiem. Takie jest Twingo, tacy już jesteście, twingomaniacy, ba, tacy jesteśmy, bo i we mnie to zostało i mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni, czego i sobie i Wam z całego serca życzymy.
Jesteście Wielcy i miejcie tego świadomość!

Dzięki Iglo z rodziną.
Obrazek
Ex '93 C3G, '98 D7F, LII '02 F4P
Wielki powrót Kangoo 1.6 16V '07 K4M
Offline
Awatar użytkownika

panrysiek

  • Posty: 1570
  • Rejestracja: 10 gru 2005, 13:33
  • Lokalizacja: WRO
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Podziękowanie od Zosi!

Post07 maja 2013, 13:51

Hej!!! Pozdro600 dla Zosi (strasznie ostatnio polubiłem to imię) i rodzinki! Keep it twingo! :)
Turkusowa żabka D7F z czarnymi soczewkami, lekko przyciemnionymi szybkami, felgami Allesio Monza i naklejkami Twingo.pl na szybkach bocznych

Wróć do Zloty Ogólnopolskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości