Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 19 mar 2024, 10:33 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Czerwcówka z Twingo 2018 - podsumowanie

Spotkania ogólnopolskie użytkowników forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Prezes

Administrator

  • Posty: 464
  • Rejestracja: 08 mar 2000, 11:59
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2004

Czerwcówka z Twingo 2018 - podsumowanie

Post07 cze 2018, 8:53

Panie, Panowie no i mamy tegoroczną imprezę za nami. Jakoś długo nie mogłem zabrać się do napisania tych kilku słów tytułem podsumowania, no ale w końcu trzeba się pochwalić tym co udało nam się osiągnąć przez ten czas i podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji najlepszej na świecie imprezy.
Kilka danych statystycznych:
  • Twingo 1 - 9 sztuk
  • Twingo 2 - 3 sztuki
  • Twingo 3 - 3 sztuki
  • Inne Twingo* (niemieckie, japońskie, koreańskie, czeskie, francuskie) - 5 sztuk
  • Człowieków - pewnie z 40 sztuk ;)
  • Licytacje - dużo kasy, ale o tym później :D
A więc kolejno. Tegoroczna impreza odbyła się w dniach 31.05-3.06 w Ośrodku Wypoczynkowym Jelonek w Karpicku pod Wolsztynem. Świetna miejscówka w super miejscu, którą mogliśmy bliżej poznać dzięki Tomkowi i Ewie (MultiDragon i Lulu), którzy ogarnęli kwestię miejscówki pierwszorzędnie.
Czwartek był dniem przyjazdów z wielu kierunków. Jak to zawsze u nas bywa od razu zrobiło się wesoło. Wieczorne grilowanie trwało dłuuuugo ;). I tak oto dzielnie dotrwaliśmy do piątku, który był dniem wolnym i każdy mógł robić co chciał. Część z nas ruszyła do Wolsztyna do tamtejszej parowozowni a inni wybrali się do Świebodzina aby zobaczyć nietuzinkową stacje bazową telefonii komórkowej (już zdemontowaną) w kształcie Jezusa. Nie wiem jak było w parowozowni ale wiem, że w Świebodzinie, niedaleko figury Jezusa, dają jedne z najlepszych schabowych jakie kiedykolwiek jadłem... Pyszne, grubiutkie, soczyste i potwierdzi to Bazyli, który również był zachwycony tym kulinarnym dziełem sztuki :lol: Można było również zjeść 5 szparag... :twisted:
Koniec dnia obfitował w stałe atrakcje, takie jak grilowanie, procenty oraz efekty działań konfidentów m.in. z Nowego Dworu Mazowieckiego (wstydźcie się ludzie jak to czytacie) ;)
Sobota to, poza dniem totalnego porannego lenistwa, chyba najważniejszy dzień całego zlotu. Mam wrażenie, że od rana było czuć atmosferę popołudniowej zabawy i późniejszej licytacji. Odeszliśmy od zwyczajowych konkurencji zlotowych (może przez brak miejsca na terenie ośrodka) a może z chęci spróbowania czegoś nowego. Przygotowaliśmy 2 konkurencje. Pierwsza to tradycyjne (jednak) Auto Zlotu lub jak niektórzy mówili (na potrzeby zwycięzcy) Car Of The Zlot. Ten zaszczytny tytuł przypadł, w drodze głosowania, naszemu człowiekowi z Finlandii ESIE. Kolejną zabawą była "macanka", która polegała na organoleptycznym (bazując tylko na dotyku) ustaleniu z jakiej wersji Twingo pochodzą tajemnicze części w pudełku. Niestety były też części podchwytliwe (ciastka, zapalniczki itp) :lol: Walka o zwycięstwo była na tyle zażarta, że skończyło się na dogrywce, którą wygrał towarzysz Tomek z wesołej ekipy Gościa.
Na koniec soboty, wisienka na torcie, czyli licytacja rzeczy wszelakich. Cała zebrana kasa zostanie przeznaczona na nasze dziewczyny: Zosię i Judytkę. I tutaj muszę przyznać, że daliśmy czadu jak nigdy :) Z samych licytacji zebraliśmy 4650 pln. Do tego dochodzi kwota 325 pln, które dołożył nam właściciel ośrodka (była to kasa za liczniki). A całość zapowiedziała się dobrze wpłatą 1000 pln od firmy Skynet Polska. W sumie na ten moment mamy 6000 pln Obrazek Doszły mnie również słuchy, że przelewy za licytację nie trzymają się ustaleń i niektórzy zaokrąglili swoje przelewy do pełnych setek. czyli możemy się spodziewać, że 6000 zostanie przebite do końca czerwca :)


Dzięki Alina za film Obrazek

Koniec soboty był już delikatny i wg opowieści zakończył się krótko po północy.
Niedziela to ostatni dzień tegorocznego zlotu. Śniadanie, pakowanie i grupowe zdjęcia (nie wszyscy byli z nami przez cały czas i dlatego nie ma ich na zdjęciu).
tkp-zbiorowe-1.jpg

W tym miejscu chciałem podziękować wszystkim obecnym za super zabawę, cierpliwość (tak, tak sobotnie atrakcje były trochę później niż planowaliśmy), hojność, oraz tym, którzy pomogli w organizacji.
Oddzielnie chciałem podziękować Renault Polska za udostępnienie Twingo GT oraz ufundowanie Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault, Francuskie.pl za ufundowanie nagrody głównej dla Auta Zlotu (TrackerArt), Rotinger, Kosbud, Keller Polska i Priority Ammo za całą masę gadżetów. Hairmedic za szampony oraz Skynet Polska za mocne uderzenie w postaci wpłaty 1000 złotych na nasze dziewczyny. To była czysta przyjemność.
Na koniec chciałem podziękować raz jeszcze Radkowi Czajkowskiemu, który jest autorem tegorocznego motywu graficznego - jak dla mnie kozacka grafika :)

Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze "mocniej, prędzej, więcej" :mrgreen:

Prezes

* Księga Ulicy mówi jasno: wszystkie samochody to Twingo, tylko niektóre są brzydsze :twisted:
Offline
Awatar użytkownika

Alina

  • Posty: 159
  • Rejestracja: 16 paź 2013, 11:06
  • Lokalizacja: Kraków
  • Silnik: TCe 0.9 (90KM)
  • Rocznik: 2014

Re: Czerwcówka z Twingo 2018 - podsumowanie

Post07 cze 2018, 13:25

I jeszcze link do filmu ze Zlotuhttps://www.youtube.com/watch?v=O2t2KnJENlo
Obrazek Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

forest64

  • Posty: 493
  • Rejestracja: 08 lut 2015, 14:56
  • Lokalizacja: Nowy Sącz
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Czerwcówka z Twingo 2018 - podsumowanie

Post27 paź 2019, 18:18

Miło popatrzeć na tak Wielu pozytywnie zakręconych:).
Pozdrawiam ciepło.
Jolanta
Obrazek
Offline

sigmasig

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 04 maja 2017, 8:55
  • Lokalizacja: poznań
  • Silnik: K9k 714 1.5 dCi (85KM)
  • Rocznik: 2014

Re: Czerwcówka z Twingo 2018 - podsumowanie

Post04 lut 2020, 16:33

dzięki za link
Pozdrawiam

Wróć do Zloty Ogólnopolskie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron