Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:14 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Dziwny Problem/y

Użytkownicy z województwa Mazowieckiego

Moderator: tfelek

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Fred

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 23 lut 2018, 17:01
  • Lokalizacja: Pułtusk
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2000

Dziwny Problem/y

Post19 kwie 2018, 16:03

Kupiłem niedawno auto od jednej z członkiń klubu i mam z nim sporo wydawałoby się drobnych problemów. Najpoważniejszy z nich, to nagłe gaśnięcie silnika podczas jazdy, zwłaszcza niebezpieczne podczas wyprzedzania. Gdy samochód się nadal toczy, wystarczy na chwilę wyłączyć kluczykiem zapłon i włączyć, a silnik znowu działa. Znajomy elektronik samochodowy poddał się, a może po prostu nie zna tego samochodu i jego dolegliwości?
Nie działa centralny z kluczyka. Przycisk w suficie jak najbardziej. Jest gdzieś jakaś centralka by się do niej dobrać? Baterie w kluczyku wymienione.
Szklany dach gwiżdże. Czy jest jakaś regulacja? Doraźnie przykleiłem od spodu na szybie uszczelkę gąbczastą i jest trochę lepiej, ale to nie rozwiązuje problemu.
I ostatnie - czy w Twingo I włączenie spryskiwacza przedniej szyby nie uruchamia jednocześnie wycieraczki? Wymieniłem przełącznik przy kierownicy i nic to nie zmieniło. Może gdzieś dalej w instalacji?
Offline
Awatar użytkownika

ufty

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 26 sie 2016, 7:30
  • Lokalizacja: Goleniów
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2001

Re: Dziwny Problem/y

Post20 kwie 2018, 12:16

Jeśli chodzi o spryskiwacz to ten typ tak ma - oddzielnie spryskiwanie oddzielnie wycieraczki.
Offline

Fred

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 23 lut 2018, 17:01
  • Lokalizacja: Pułtusk
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Dziwny Problem/y

Post21 kwie 2018, 14:53

Dzięki, przynajmniej jedna zagwostka rozwiązana.

Wróć do Grupa Mazowiecka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron