Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:41 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Jakich mechaników unikać na śląsku?

Użytkownicy z województwa Śląskiego

Moderatorzy: kermit2, Anasazi

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

twingacz

  • Posty: 29
  • Rejestracja: 09 lip 2014, 11:06
  • Lokalizacja: Śląskie
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2003

Jakich mechaników unikać na śląsku?

Post17 wrz 2014, 21:37

Jak wszyscy wiemy, nie każdy magik jest godny zaufania. Ostrzegajcie przed (pseudo)fachowcami albo wyłudzaczami kasy. I polecajcie tych, których warto odwiedzić ;)
Offline
Awatar użytkownika

mike

  • Posty: 420
  • Rejestracja: 19 cze 2011, 21:36
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2006

Re: Jakich mechaników unikać na śląsku?

Post21 wrz 2014, 10:36

Nie polecam- AGB Banaś Tarnowskie Góry ul. Skośna 7. Zbyt długo by opisywać jakim jest partaczem. Jego partactwa kosztowały w Galaxy mojego ojca 2 500 zł w plecy.
Polecam- Adrian Kapała mechanika pojazdowa, naprawa powypadkowa Tarnowskie Góry ul. Staszica 53
Polecam- gazowników z firmy Davanti Bytom lub Katowice. Dawno nie spotkałem tak dobrych fachowców od LPG.
Offline
Awatar użytkownika

Z.CH

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 22 gru 2011, 15:35
  • Lokalizacja: S-c
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1996

Re: Jakich mechaników unikać na śląsku?

Post11 sty 2015, 22:10

Unikajcie "warsztatu"w Sosnowcu ul.Lenartowicza HEL-GUM !!!. Mieli wymienić mi łożyska kół przednich,to"podrasowali" ! i skasowali 250 zł. gnoje,a łożyska pozostały stare !.Dopiero po jakimś czasie udałem się na sprawdzenie i kolega wsypał ich,że tu nie było robione od nowości nic,więc jak mogli wymieniać wcześniej łożyska !?.Nie wskórałem wiele,bo nakulałem kolejne 15 kk żabą,więc przypilnowałem i wymieniłem w innym miejscu....

Wróć do Grupa Śląska

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron