Dzisiaj jest 17 sie 2017, 4:56 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły

[s] Twingo II DCi 2010 rok

Samochód, części, akcesoria.
Tematy są kasowane po 30 dniach!
  • Autor
  • Wiadomość

Pepcio

• Silnik: K9k 714 1.5 dCi (85KM)
  • Rocznik: 2011

[s] Twingo II DCi 2010 rok

Post09 sie 2017, 13:16

Witam.
Sprzedam lub zamienię na Lagunę II 1,6-1,8 Pb lub Megane I/II Pb swoje Renault Twingo II DCi z rocznika 2010.
Samochód w moich rękach od roku 2012 kupiłem go gdy miał niespełna 1,5 roku i przebieg 18 tys km.
Przebieg na chwilę obecną około 94 tys km oryginalny nic nie kręcone itp.
Wyposażenie:
- Wspomaganie kierownicy
- ABS, 2 x PP
- Zamek centralny
- Zestaw głośnomówiący bluetooth Nokia CK-200
- Fabryczne radio + sterowanie z ,,pod kierownicy'' + głośniki przód.
- Światła do jazdy dziennej.
- Dwa kpl felg aluminiowych z idealnymi oponami letnimi i zimówkami.

Silnik 1.5 DCi K9K o mocy nominalnej 64 KM, zaraz po zakupie samochód przeszedł modyfikację softu w najlepszej firmie na śląsku http://www.cinsoft.pl moc podniesiono bez hardcore do 82 KM i 190 Nm momentu. Spalanie w cyklu miejskim rzadko przekracza 5 l ON, minimalne zużycie jakie osiągam na trasie to okolice 4,4 l maksymalne podczas jazdy autostradowej ponad 7 l (Twingo to miejski samochód z krótkimi przełożeniami skrzyni nie do końca stworzony do jazdy autostradowej powyżej 120-130 km/h choć v-max dochodzi do 180 Km/h
Ostatnie wymiany:
- Rozrząd kpl z pompą cieczy - około 70 tys km
- Olej w skrzyni biegów - 2 miesiące temu
- Olej w silniku (5W/40 elf) z filtrem oleju + filtr powietrza w zeszłym tygodniu (olej wymieniany zawsze co 10 tys km wiem jak ważne jest to w tych silnikach)
- Filtr paliwa około 20 tys km wstecz.
- Klocki hamulcowe przód - 800 km temu.
Samochód nigdy nie zawiódł, jeździmy nim już 5 rok, nie było żadnych poważnych usterek, w między czasie wymieniłem taśmę poduszki powietrznej, kilka żarówek nic poważnego z mechaniki itp. (przynajmniej na ten moment nie pamiętam).
Minusy - samochód ma historię powypadkową, nie do końca wiem co się stało gdyż handlarz od którego go kupiłem był zwykłym dziadem, z informacji jakie otrzymałem samochód miał być uczestnikiem stłuczki polegającej na najechaniu na tył i dobiciu do samochodu z przodu, według mnie Twingo prawdopodobnie położyło się w jakimś rowie na prawej stronie. Pomierzyłem samochód na warsztacie pod kontem ,,punktów kontrolnych podwozia'' i geometrii kół, wszystko wyszło BDB w tolerancji fabrycznej. Twingo jeździ jak trzeba, prezentuje się dobrze, ale zawsze stawiam na szczerość więc piszę o tym by potencjalny nabywca nie czuł się robiony w balona.

Twingo to bardzo oszczędny i dynamiczny samochód, dość pojemny jak na swoje rozmiary, posłuży pewnie jeszcze długie lata. Silnik w BDB kondycji, zawsze dbałem o olej, filtry itp nigdy nie był katowany. Duży minus z pewnością to brak klimatyzacji mnie osobiście to nie przeszkadza gdyż bardzo rzadko z niej korzystam, ale wiadomo ,,wypas musi być''.
Ceny tych modeli są przeróżne średnio roczniki 2010 chodzą po 12-13 tys znajdą się i takie po 8. Jestem realistą jest też kilka drobiazgów do zrobienia (zainteresowanym opiszę wszystko jak na spowiedzi :) ) Cena startowa to powiedzmy 11 tys pln do rozsądnej negocjacji. Twingo to samochód na bieżąco użytkowany, doinwestowany, a nie żaden ulep po dostawcy pizzy. Chętnie też zamienię go na samochód w pokroju Laguna I/II z silnikami Pb , Megane I/II lub Scenic I/II byle by w dobrym stanie głównie blacharskim. Potrzebuję większego samochodu na wypady za miasto, w Twingo się powoli nie mieścimy, a nowej Corsy którą posiadam nie chcę ciorać po wertepach.
Telefon Kontaktowy 535203206 śmiało dzwońcie .
Zdjęcie na maila z uwagi na problemy z ich dodawaniem na form.

Pozdrawiam.
Prezentowane komentaże są tylko i wyłącznie moimi sugestiami których nie zawsze trzeba słuchać :) Ale zawsze warto przeczytać.
Pozdrawiam.

Wróć do Sprzedam