Dzisiaj jest 25 lis 2017, 3:12 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły

Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Informacje i ocena przed zakupem...
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

alexanderpirat

• Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Kupujesz Twingo - ocenimy go!

Post21 wrz 2017, 14:00

Z rozmowy telefonicznej mam takie info: podobno wymieniowe: skrzynia, maglownica, sprzęgło. Auto podobno wpadło w studzienkę lewym przednim kołem. Prawdopodobnie było coś robione z lewym kielichem.

Moim skromnym zdaniem handlarz ściemnia. Tablice Pruszkowskie a auto stoi gdzieś koło Rzeszowa. Lewy przód dostał strzała, tak że ruszyło wszystko, to co wymienione powyżej. Cofnął licznik aby zrobić ofertę bardziej atrakcyjną, w rozmowie podkreśla przebieg jako dużą zaletę - typowe zagranie Mirasów. Cena zbyt niska jak za taki model w dobrym stanie. Zdjęcia muszę przyznać są atrakcyjne, bo ludzie kupują auta oczami zamiast mózgiem. Szkoda zdrowia i życia na takiego gruza.
Pewnie buda słabo trzyma geometrię. Jak już ktoś się uprze na zakup tego złoma to proponuję zmierzyć odległości od kielichów po przekątnych do końcówek podłużnic z przodu oraz np odległości od punktów mocowania pasów do narożników podłogi po przekątnej. Nadwozia aut są symetryczne, no chyba że uczestniczyły w przypadkowych (nie)kontrolowanych próbach zderzeniowych.
Obrazek Gasoline95, motor K7M

Najtańsze OC/AC dla młodych kierowców przed 30ką http://YouCanDrive.pl - dodatkowy kod zniżkowy 5% : kontakt na PW
Awatar użytkownika

vickier

• Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2009

Post15 paź 2017, 17:17

alexanderpirat pisze:Z rozmowy telefonicznej mam takie info: podobno wymieniowe: skrzynia, maglownica, sprzęgło. Auto podobno wpadło w studzienkę lewym przednim kołem. Prawdopodobnie było coś robione z lewym kielichem.

Moim skromnym zdaniem handlarz ściemnia. Tablice Pruszkowskie a auto stoi gdzieś koło Rzeszowa. Lewy przód dostał strzała, tak że ruszyło wszystko, to co wymienione powyżej. Cofnął licznik aby zrobić ofertę bardziej atrakcyjną, w rozmowie podkreśla przebieg jako dużą zaletę - typowe zagranie Mirasów. Cena zbyt niska jak za taki model w dobrym stanie. Zdjęcia muszę przyznać są atrakcyjne, bo ludzie kupują auta oczami zamiast mózgiem. Szkoda zdrowia i życia na takiego gruza.
Pewnie buda słabo trzyma geometrię. Jak już ktoś się uprze na zakup tego złoma to proponuję zmierzyć odległości od kielichów po przekątnych do końcówek podłużnic z przodu oraz np odległości od punktów mocowania pasów do narożników podłogi po przekątnej. Nadwozia aut są symetryczne, no chyba że uczestniczyły w przypadkowych (nie)kontrolowanych próbach zderzeniowych.

Dzięki. No właśnie ta cena mnie ruszyła, bo mocno atrakcyjna, a jak wiadomo... okazji nie ma :)

-- Połączono posty: 17 paź 2017, 12:42 --

A tego ktoś kojarzy?
https://www.otomoto.pl/oferta/renault-t ... ec547a26b9
POŁAWIACZ PEREŁ

KubaS1988

• Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2010

Post18 paź 2017, 0:53

Witam wszystkich na forum. Szukam małego auta do miasta,padło na Twingo. Czy wart gonić brata 100 km żeby obejrzał tą sztukę https://www.mobile.de/pl/Samochod/Renault-Twingo-1.2-Expression-KLIMAANLAGE-TUV/vhc:car,ms1:20700_38_,frn:2012,prx:3000,ful:petrol/pg:vipcar/251984242.html

Czy w ogóle warto za taką cenę targac z zachodu?
Awatar użytkownika

vickier

• Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2009

Post19 paź 2017, 12:01

szukaj z dwoma osobnymi fotelami z tyłu, wiele praktyczniejszy jest
POŁAWIACZ PEREŁ

KubaS1988

• Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2010

Post23 paź 2017, 12:40

vickier pisze:szukaj z dwoma osobnymi fotelami z tyłu, wiele praktyczniejszy jest

Rozglądam się za autem dla matuli. Przebieg roczny około 5000 km. Czy z tyłu będzie kanapa czy dwa osobne fotele nie ma znaczenia. Tak samo jak wyposażenie. Wcześniej brałem pod uwagę clio, c3, 207 i yarisa ale za ta samą cenę można kupić trochę młodsze twingo.Dlatego znalazłem się na forum. Co koledzy sądzą o aucie z linku wyżej?

-- Połączono posty: 24 paź 2017, 20:03 --

Mam jeszcze coś takiego https://www.autoscout24.com/offers/renault-twingo-1-2-lev-16v-75-expression-gasoline-beige-2b6dd65b-8b66-6a5a-e053-e350040a5e17?cldtidx=4
Warto? Czy lepiej szukać w kraju?
Poprzednia

Wróć do Zakup Twingo