Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 19 mar 2024, 8:26 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


... moze jestem slabo rozgarniety

Propozycje rozbudowy forum i zmian na nim.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

trusek

  • Posty: 110
  • Rejestracja: 21 wrz 2012, 9:54
  • Lokalizacja: CBY
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2010

... moze jestem slabo rozgarniety

Post16 lut 2013, 12:08

... ale ...

Albo nie wiem jak, albo zeczywiscie nie jest to zbyt przejzyste wiec mam prosbe - wytlumacz mi to prosze jak to jest z wyroznianiem poszczegolnych wiadomosci. Otoz ni cholery nie moge sie polapac ktore sa juz przeczytane, w ktorych jest nowa wiadomosc a ktore sa zupelnie nowe. Czy one moga sie sortowac? Te najswiezsze wytluszczone na samej gorze? Co oznacza ta ikonka ktora jest czasami szara, czasami czerwona a czasami sie przewija i do tego jeszcze jakas gwiazdka.
Uczestnicze w kilku forach i to jest jedyne ktorego nie ogarniam - musze pamietac ktore wiadomosci ostatnio pisalem bo mimo bycia w "Moje posty" to nowa odpowiedz w danej wiadomosci i tak jej nie wytluszcza (albo jesli to robi to bardzo nie zauwazalnie) i nie sortuje u gory strony.

Powiem tak - kolotystyka jest o niebo lepsza niz w poprzednim czarnym forum ale przejzystosc a wlasniwie filozofia wyodrebniania nowych lub aktywnych watkow do D...Y :?



... albo powodem jest to ze moze jestem malo rozgarniety ;)


Fajnie byloby lekko to przerobic - dziekuje
Maciej
Moje dzieci mówią na niego ...SNOOPY... bo jest biało-czarny. Wiec jest to nasz SNOOPY!
Offline
Awatar użytkownika

Predator

  • Posty: 146
  • Rejestracja: 13 mar 2012, 18:25
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1996

Re: ... moze jestem slabo rozgarniety

Post16 lut 2013, 13:34

Ja po włączeniu forum klikam na "Nowe posty" i zawsze wiem gdzie pojawiły się nowe odpowiedzi od ostatniej mojej wizyty.
Czerwony kolor oznacza, że w danym temacie został dodany jeden lub więcej postów, a gwiazdka oznacza, że w tym temacie jest też Twój post.
Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

trusek

  • Posty: 110
  • Rejestracja: 21 wrz 2012, 9:54
  • Lokalizacja: CBY
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2010

Re: ... moze jestem slabo rozgarniety

Post16 lut 2013, 16:34

Predator pisze:Ja po włączeniu forum klikam na "Nowe posty" ...


No niby tak - ale mnie nie interesuja wszystkie nowe tematy.
Chce kliknac "Moje posty" - czyli te wszystkie moje tematy w ktorych zabralem glos i zeby wszystkie nowe byly pogrubione i posortowane od gory. Tylko tyle - banalne. W dodatku tak to dziala na wszytkich forach na ktorych jestem pologowany. Tu nie!

Ale moze moderator wezmie tes detal pod uwage i to poprostu przekonfiguruje. A bylbym wdzieczny.

.................

Jeszcze jedno - dlaczego w wielostronnicowym watku po klinkieciu na takowy, otwiera sie pierwsza strona a nie odsyla od razu do ostatniej a dokladnie do miejsca w ktorym napisano nowy post. Trzeba recznie kliknac na ostatnia strone i przewinac okno do newego postu.
Kazdy nowy post powinien byc opisany jako "nowa wiadomosc" do momentu jej odczytania. To takie kolejne spostrzezenie z innych for samochodowych.


Pozdrawiam
Maciej
Moje dzieci mówią na niego ...SNOOPY... bo jest biało-czarny. Wiec jest to nasz SNOOPY!
Offline
Awatar użytkownika

maciejasking

  • Posty: 557
  • Rejestracja: 08 sie 2010, 14:27
  • Lokalizacja: LUBOŃ/POZNAŃ
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2008

Re: ... moze jestem slabo rozgarniety

Post16 lut 2013, 17:11

zdaje mi się, że coś kolega marudzi albo nie zauważa,
u mnie przy tematach wielostronicowych z prawej strony paska na której znajduje się tytuł tematu, są kwadraciki z numerami stron, chcę na ostatnią , klikam ostatnią, itd
Offline
Awatar użytkownika

trusek

  • Posty: 110
  • Rejestracja: 21 wrz 2012, 9:54
  • Lokalizacja: CBY
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2010

Re: ... moze jestem slabo rozgarniety

Post17 lut 2013, 23:27

... no moze troche.

Taki gorszy dzien mialem ...
Moje dzieci mówią na niego ...SNOOPY... bo jest biało-czarny. Wiec jest to nasz SNOOPY!

Wróć do Pomysły i sugestie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron