Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:56 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Poszukuję mechanika

Użytkownicy z województwa Mazowieckiego

Moderator: tfelek

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

vickier

  • Posty: 162
  • Rejestracja: 21 paź 2013, 13:40
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2009

Poszukuję mechanika

Post10 lip 2016, 22:19

Jak w temacie. Poszukuję kogoś ogarnietego, kto zna się na tych autach a nie będzie szukał po omacku i generował mi niepotrzebne koszta. Twingo umarło, zapaliła się kontrolka awarii komputera wtrysku (z tego co wyczytałem), serwis i stop. Myślę o serwisie, ale tam zapłacę pewnie x4 ile to jest realnie warte
POŁAWIACZ PEREŁ
Offline
Awatar użytkownika

MaciekR4

  • Posty: 68
  • Rejestracja: 24 lis 2015, 1:05
  • Lokalizacja: Otwock
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Poszukuję mechanika

Post10 lip 2016, 23:26

komputer na początek...bez podpięcia to można z fusów "bajki ludziom wmawiać"...

a kontrolka zygzaka/w nowszych R "sprawdź wtrysk" - to jak się dowiedziałem od mechaników w R, jak nam nowe auto zrobiło choinkę na desce - że to usterka czegoś w silniku, i równie dobrze może to być przepływomierz, wtrysk czy jakiś czujnik - bez podpięcia pod kompa nie powiedzą co, bo tak R zaprogramowało kopmutery
Offline
Awatar użytkownika

tfelek

  • Posty: 1180
  • Rejestracja: 13 gru 2006, 12:57
  • Lokalizacja: Warszawa-wola-piaseczno
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Poszukuję mechanika

Post11 lip 2016, 9:52

napisz gdzie stoi auto :) i jak cos chyba masz numer do mnie dzwon coś poradzimy ..
Twingo RS
Obrazek
Obrazek
Offline
Awatar użytkownika

vickier

  • Posty: 162
  • Rejestracja: 21 paź 2013, 13:40
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2009

Re: Poszukuję mechanika

Post12 lip 2016, 10:25

Dzięki tfelek, auto ruszyło. Aczkolwiek błąd nadal występuje. Byłem na diagnozie, wyszło zwarcie w obwodzie czujnika pedału gazu.

-- Połączono posty: 13 lip 2016, 20:20 --

Sprawa załatwiona. Okazało się, że z rury która idzie do nagrzewnicy, na obejmie, leciutko sączył się płyn, który kapał na gąbkę w okolicy pedału gazu. Gąbka jak to gąbka - łykała. Zrobiła się wilgotna i czujnik dostał fisia. Chłopaki rozebrali, osuszyli, złożyli i jest git. Do jutra zostaje jeszcze w warsztacie na testach
POŁAWIACZ PEREŁ

Wróć do Grupa Mazowiecka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron