Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:05 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


i sie zaczeło ... :oops:

Czegoś nie wiesz ?
Ten dział jest dla Ciebie.
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Rosiek

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 29 sty 2021, 10:01
  • Lokalizacja: Żary Polska
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2002

i sie zaczeło ... :oops:

Post29 sty 2021, 13:34

Cześć , nie zdążyłem się jeszcze przywitać ( co zrobie napewno ). Mam problem z Twingosem , zacznijmy od poczatku :lol: .

Renault Twingo 1.2 16v 2002r auto nie ma iskry. Pierwsze co rzuciło mi sie w oczy to mrugająca kropka od immo , wiec zawiozłem kluczyk razem z komputerkiem immo do S(Z)peca . kluczyk zakodowany poprawnie ( koszt 200zł ). iskry dalej brak. cewki sprawdzone działają . Gdzie dalej szukać przyczyny ? Wierze w waszą siłę i znajomość z tymi autami :mrgreen: :mrgreen: . od razu z góry dziękuje za każdy ten bardziej przydatny , jak i mniej komentarz ! POZDRO ! :D

Zapomniałem o najważniejszym ! poprzedni właściciel pojechał autem do pracy ( nocka ) , wychodzi rano z pracy i auto nie odpalilo :D
Offline
Awatar użytkownika

Prezes

Administrator

  • Posty: 464
  • Rejestracja: 08 mar 2000, 11:59
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2004

Re: i sie zaczeło ... :oops:

Post30 sty 2021, 12:23

Niestety dużo osób uciekło nam na Facebooka więc wrzuć post również na naszą grupę Twingo Klub Polska Members (https://www.facebook.com/groups/520848397984761). Prosta rejestracja, tylko zwróć uwagę na warunki zapisu ;)

Wróć do Czego nie wiesz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości