Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:04 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Kilka pytań odnośnie żaby i kjs.

Przeróbki i szeroko pojęty tuning zarówno optyczny jak i mechaniczny
  • Autor
  • Wiadomość

cyklista

Re: Kilka pytań odnośnie żaby i kjs.

Post09 maja 2013, 7:35

="Macio1120"
jakiego regionu jesteś Łódzkiego
Offline

Macio1120

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 07 maja 2013, 17:06
  • Lokalizacja: Łódźkie
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1994

Re: Kilka pytań odnośnie żaby i kjs.

Post09 maja 2013, 11:25

Przepraszam bardzo że od razu nie wziąłem kredytu i nie zakupiłem samochodu za 20tyś po to by raz na miesiąc przejechać się na kzk. Na tą chwile się uczę jestem na utrzymaniu rodziców więc odpowiedz wywnioskuj sam co do kosztów.
Czytałem wiele złego co do sportowych sprężyn i oryginalnych amortyzatorów.

Z łodzi konkretniej bałuty.
Offline

Kolorado

  • Posty: 668
  • Rejestracja: 26 lip 2011, 10:40
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1994

Re: Kilka pytań odnośnie żaby i kjs.

Post09 maja 2013, 19:11

Takie jest zycie i nie naskakuje na ciebie ,w stylu co ty sobie wyobrażasz.
Tak pomyślałem wczoraj ,że skoro zrobiłeś prawko i kupiłeś Twingo to jesteś na całej lini zależny od rodziców.
Co mnie to obchodzi moge do tego podejść tak, jednak za gaz nie ty bulisz.
Odpukac u ciebie naprawy jak coś to ładuj używane rzeczy, co do tych gum to ładuj gumy w zawieszenie ,teraz jest taka moda ,że wszystko pasuje a szczególnie w samochodzie co ma 19-20lat.
Sam jestem ciekaw jak bedą działały na przednich sprężynach skoro są do tylnich i widze że nie ma głosów kpiny do tego jak były co do skręcania sprężyn na śruby.
Co do sprężyn sportowych zawistni ludzie sknery i bez pieniędzy nabijali się z ceny jak cos jest za drogie to jest do ! , np. sprężyny kiedyś kosztowały tyle ile teraz kosztują sprężyny z amortyzatorami , a sprężyny z amortyzatorami kosztowały tyle ile gwint więc wyszydzili takie spreżyny., na dodatek skoro ty mozesz mieć nie dokończony dom a właściwie rudere a odpicowane na maksa auto bo jesteś w stanie poświęcic jedzenie,ubranie byle to mieć to jest to twój błąd i jestes złym obywatelem, widzisz to samo nabijają się z tanich rzeczy . na szczęście jest internet i można czytac opinie na temat wszystkiego,
żeby się nie wtopiło a kupiło pomyślnie.
Uczysz się to załatw sobie prace na weekendy np. w mcdonalds , pewnie ze 4stówy zarobisz za 8 dni pracy a juz będziesz mógł coś kupic czy zatankować gaz co jest lepsze od inwestowania jakiegokolwiek w c3g, czyli będziesz mógł jeździć i jedzić.(oprócz weekendów)

Sprzedawcy zwykle pisza ,że do czerwonych czy? żółtych sprężyn można stosować zwykłe amortyzatory.

cyklista

Re: Kilka pytań odnośnie żaby i kjs.

Post10 maja 2013, 13:53

Macio1120 pisze:
Z łodzi konkretniej bałuty.

na ul .Rzgowskiej165 masz sklep co możesz sobie kupić i zamówić wszystkie części do twingo
Offline

Macio1120

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 07 maja 2013, 17:06
  • Lokalizacja: Łódźkie
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1994

Re: Kilka pytań odnośnie żaby i kjs.

Post01 cze 2013, 18:49

Dobra temat zawieszenia odpuściłem sobie teraz w swojej żabie postanowiłem na 100% wymienić fotele o to raczej pytań nie mam ew. jakie pasują bez przerabiania mocowania ktoś wie? Ogólnie szukam jakiś wygodnych i trzymających na boki foteli z łodzi do ~150zł. I doszło do tego że chce troszkę przerobić wydech. Chcę żeby żaba miała bardziej taki rasowy pomruk ale żeby całą okolica mnie nie słyszała. Co myślicie o wycięciu kata i zastąpienie tylnej puszki od fiata 125p? W necie znalazłem tylko taki układ w clio jeśli chodzi o renault.
http://www.youtube.com/watch?v=H0j4nHC0Ud0
Jeśli miał ktoś z tym doświadczenia to proszę o opinię.
Offline

SebastianK

  • Posty: 2304
  • Rejestracja: 03 mar 2006, 20:34
  • Lokalizacja: okolice Łodzi (Zgierz)
  • Silnik: -

Re: Kilka pytań odnośnie żaby i kjs.

Post01 cze 2013, 21:27

Macio1120 pisze: teraz w swojej żabie postanowiłem na 100% wymienić fotele o to raczej pytań nie mam ew. jakie pasują bez przerabiania mocowania ktoś wie?.
Ogólnie od nowszej żaby powinny podejść. Przy innych trzeba przerabiać mocowanie.
Żaba 2001 - D7F. w dobrych rękach :-)
Kolorek Czerwień MARGOT

Megane II 2003- 78000km na liczniku.(Maj 2010) 90000km.(Maj 2011) 100000km.(Maj 2012) 115000km.(Maj 2013) 130000km.(Maj2014) 150000km.(Maj2015)
Poprzednia

Wróć do Modyfikacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron