Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:08 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Przygoda z Twingo zakończona

Wszystko, o wszystkim przez każdego.
Posty nie są naliczane
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

mike

  • Posty: 420
  • Rejestracja: 19 cze 2011, 21:36
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2006

Przygoda z Twingo zakończona

Post14 cze 2014, 21:47

Siemka wszystkim i tak w czwartek moje Twingo zmieniło właściciela. Niespodziewanie jeden telefon, jedno spotkanie i auto pojechało w nowe ręce. Auto pojechało do sąsiedniej mieściny także czasem może je zobaczę. Muszę Wam się przyznać, że jeszcze nie oswoiłem się z myślą, że nie mam już Twingacza. Mocno się przyzwyczaiłem do tego samochodu, dużo się najeździłem żabą i nie raz się w niej spociłem z gorąca w lecie bez klimy a zimą jazda była bezproblemowa.
Chciałem podziękować a raczej pogratulować Prezesowi mimo, że nie było okazji się spotkać za miejsce które stworzył. Fajnie wspominam stare forum na którym stawiałem pierwsze kroki jak i obecne forum i ludzi którzy tutaj są. Ehh Sasio co ja mam o Tobie powiedzieć, nie to że mi się nie chce nic mówić tylko zbyt dużo myśli przychodzi mi do głowy i nie wiem od czego zacząć. Myślę że jesteś WIELKI gość- szacun dla Ciebie!
Również dzięki dla całej reszty za pomoc w tematach których potrzebowałem pomocy.

Teraz zaczynam poszukiwania nowego auta, jak na razie zostaje przy Renault. Scenic I PH II niestety okazał się dla mnie za mały (paradoks co?) ale tak jest. Mniej miejsca na nogi niż Twingo, teraz szukam Laguny.

Na pewno będę odwiedzał forum żeby zobaczyć co u Was słychać :D

Pozdrawiam i dziękuję
Michał
Offline
Awatar użytkownika

panrysiek

  • Posty: 1570
  • Rejestracja: 10 gru 2005, 13:33
  • Lokalizacja: WRO
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Przygoda z Twingo zakończona

Post15 cze 2014, 14:57

Byle z dala od laguny 2, kup mk1 ostatni wypust, tanie a solidne, nie rdzewieje i się nie psuje tak jak 2ka. No i komfort bardzo wysoki podróżowania. Właściwie na lagunach 1 skończyły się normalne renault, cała reszta później to współpraca z nissanem i katastrofa jakościowa (nissanowi też to na zdrowie nie wyszło vide primera czy micra). Ew. polecam też Peugeota 406, 2 razy tańszy niż passaciki i spółka, dizle solidne i łatwe w naprawie, nie rdzewieją no i wyglądają całkiem współcześnie.
Turkusowa żabka D7F z czarnymi soczewkami, lekko przyciemnionymi szybkami, felgami Allesio Monza i naklejkami Twingo.pl na szybkach bocznych
Offline
Awatar użytkownika

Dmochu

  • Posty: 585
  • Rejestracja: 02 lis 2011, 2:11
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: K4m 854 1.6 6.16v (133KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Przygoda z Twingo zakończona

Post15 cze 2014, 15:07

laguna 2 ph2 już jest poprawiona :) ale z każdym autem mogą być różne bolączki :P, zależy jak dbał o niego poprzedni właściciel !
TWINGO-GARAGE
Offline
Awatar użytkownika

Masaccio

  • Posty: 716
  • Rejestracja: 12 lis 2007, 20:56
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2003

Re: Przygoda z Twingo zakończona

Post15 cze 2014, 18:26

Z używanym zawsze będzie loteria, a laguna IIphII (a nawet phI od 2003) faktycznie nie taka tragiczna, byle w benzynie.
Offline
Awatar użytkownika

mike

  • Posty: 420
  • Rejestracja: 19 cze 2011, 21:36
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2006

Re: Przygoda z Twingo zakończona

Post15 cze 2014, 18:47

Szukam laguny I PH II
Offline
Awatar użytkownika

panrysiek

  • Posty: 1570
  • Rejestracja: 10 gru 2005, 13:33
  • Lokalizacja: WRO
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Przygoda z Twingo zakończona

Post15 cze 2014, 20:45

Słuszny wybór :)
Turkusowa żabka D7F z czarnymi soczewkami, lekko przyciemnionymi szybkami, felgami Allesio Monza i naklejkami Twingo.pl na szybkach bocznych
Offline
Awatar użytkownika

dziki2300

  • Posty: 156
  • Rejestracja: 17 lut 2013, 16:16
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Przygoda z Twingo zakończona

Post15 cze 2014, 20:50

panrysiek pisze:Byle z dala od laguny 2, kup mk1 ostatni wypust, tanie a solidne, nie rdzewieje i się nie psuje tak jak 2ka. No i komfort bardzo wysoki podróżowania. Właściwie na lagunach 1 skończyły się normalne renault, cała reszta później to współpraca z nissanem i katastrofa jakościowa (nissanowi też to na zdrowie nie wyszło vide primera czy micra). Ew. polecam też Peugeota 406, 2 razy tańszy niż passaciki i spółka, dizle solidne i łatwe w naprawie, nie rdzewieją no i wyglądają całkiem współcześnie.


panrysiek opierasz się na własnych doświadczeniach względem LII?????? jak czytam coś takiego to krew mnie zalewa. Mam czwartą Lagunę. Miałem LI PhII , i 3 x LII PhII oraz pracowałem w firmie ( zajmowałem się flotą samochodowa ) , która miała same Renault w tym Laguny i są to naprawdę rewelacyjne auta bijące na głowę swoim komfortem inne auta i nie tylko tym. A jak ktoś z Twoich znajomych kupił badziewie ze skręconym silnikiem to później narzekał.

-- Połączono posty: 15 cze 2014, 19:52 --

Dmochu pisze:laguna 2 ph2 już jest poprawiona :) ale z każdym autem mogą być różne bolączki :P, zależy jak dbał o niego poprzedni właściciel !

LII PhI po 2003 roku również jest ok i oczywiście tak jak napisałeś , jeżeli poprzedni właściciel dbał to auto pojeździ lata
Offline
Awatar użytkownika

mike

  • Posty: 420
  • Rejestracja: 19 cze 2011, 21:36
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2006

Re: Przygoda z Twingo zakończona

Post16 cze 2014, 10:56

W Lagunie I PH II znowusz fotela nie idzie dać niżej i widzę dach zamiast szyby :evil:
Szukam teraz Espace III

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron