Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:11 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Kilka spraw związanych z Twingiem.Czy był bardzo bity?

Wszystko, o wszystkim przez każdego.
Posty nie są naliczane
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

mariansss

  • Posty: 58
  • Rejestracja: 23 lis 2014, 23:24
  • Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 1999

Re: Kilka spraw związanych z Twingiem.Czy był bardzo bity?

Post11 kwie 2015, 22:54

Żebyś nie "szedł w koszta" proponował bym podjechać do jakiegoś lakiernika ew. zorientować się, czy ktoś ze znajomych nie dysponuje miernikiem grubości lakieru. Takie sprawdzenie, to ok 20-50 pln, a będziesz wiedział na czym stoisz. Z wymianami blacharki się nie spiesz, do czasu zbadania nadwozia na obecność szpachli ew. podmalowań.

Czasami takie niespasowanie maski wcale nie musi znaczyć, że był "dzwon" z przodu. Mógł ktoś np, wymienić przedni błotnik wraz z drzwiami po bocznym "strzale" i nie spasował dokładnie.

Co do ceny, to "handlarze" przycinają na aucie ok 2500 do 3000 pln. Zależy od rocznika i modelu.

Ja naprawdę proponuję podejść do tego poważnie. Już widziałem samochody, które "składały" się przy wjeździe na kanał.
Tak naprawdę, na dzień dzisiejszy nie wiesz nic. Być może jest tylko prostowana podłoga w bagażniku i zmieniona klapa. Albo jest wstawiona np. "ćwiartka", lub połówka. Sprawdź z kanału tylną belkę, podłogę i progi. Zresztą, jak wejdziesz pod spód to zrób zdjęcia i możesz wrzucić na forum, to się może czegoś dopatrzymy. A może wszystko jest ok ?.
"To ja przepraszam" - powiedział Mały Wódz Wielki Niepokój i ... znikł ....
Offline

MrHT

  • Posty: 452
  • Rejestracja: 29 sie 2012, 22:14
  • Lokalizacja: Żary/Nekla
  • Silnik: D7F (60KM)
  • Rocznik: 2000

Re: Kilka spraw związanych z Twingiem.Czy był bardzo bity?

Post11 kwie 2015, 23:49

Znam gościa, który bawi się w ćwiartki, dachy itp. I na skp czy mechanik to się na takiej robocie nie pozna.
Co najwyżej powie, że "coś mogło być".
Miernik grubości lakieru da Ci informację tylko o tym czy auto było malowane. Jak zależy Ci na rzetelnej informacji to wykonaj pomiar nadwozia. Koszt to ok 300zł czyli tyle co za malowanie elementu. Moim zdaniem to musztarda po obiedzie i bym sobie głowy nie zawracał tylko pojechał do lakiernika/blacharza na poprawki jak mocno kłuje w oczy.
Offline
Awatar użytkownika

vickier

  • Posty: 162
  • Rejestracja: 21 paź 2013, 13:40
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Silnik: D4F LEV 16V (75KM)
  • Rocznik: 2009

Re: Kilka spraw związanych z Twingiem.Czy był bardzo bity?

Post20 kwie 2015, 11:41

maciejasking pisze:dasz rade, później napisze jak

no to pisz :) Bo też mnie temat interesuje

-- Połączono posty: 05 cze 2015, 10:47 --

maciejasking pisze:dasz rade, później napisze jak

Dobra ja już to ogarnąłem :)
Po prostu jak się wyświetla ilość km do przeglądu, trzeba przytrzymać przez około 10 sekund przycisk na manetce, wartość zaczyna migać i się zeruje (znaczy się wskakuje 30000)
POŁAWIACZ PEREŁ
Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron