Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:56 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Video-test Twingo I na YouTube

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

broneq

  • Posty: 276
  • Rejestracja: 21 lis 2007, 22:12
  • Lokalizacja: WIELICZKA
  • Silnik: C3G (55KM)
  • Rocznik: 1995

Video-test Twingo I na YouTube

Post05 sie 2020, 13:19

Witajcie Forumowicze!
Nie było mnie na forum ... X lat bo i Twingo nie jest już częścią mojego parku maszyn. Jednak ogromny sentyment pozostał i gdy na początku tego roku zacząłem prowadzić swój własny kanał YouTube, na którym postanowiłem przeprowadzać też testy samochodów, jasnym stało się, że moje byłe auta też muszę omówić. Tak się złożyło, że w rodzinie mam Twingo i zostało mi ono użyczone na test, link do którego wklejam poniżej.

W filmie starałem się być obiektywny, ale miłość do Żaby chyba jednak wpłynęła na ten mój obiektywizm :D Mam nadzieję, że nie narobiłem błędów merytorycznych, o weryfikację czego serdecznie Was proszę (troszkę pomotałem kwestię klimy).
Zapraszam na film:



PS
A skąd pomysł na kanał? W 2018 roku poznałem Zachara Zawadzkiego z ZacharOFF. Na jego kanale pokazałem moje Mercedesy. Zachar zaproponował mi pracę w AutoCentrum, gdzie przez ponad rok pracowałem sobie dorywczo testując nowe auta. Po zmianach właścicielskich w AutoCentrum, nowe władze portalu postanowiły nie kontynuować ze mną współpracy (zostały tylko osoby na pełny etat). Ponieważ praca z autami i obecność na YouTube daje mi dużo satysfakcji postanowiłem założyć swój kanał, na którym początkowo chciałam mówić tylko o moim ukochanym sporcie - o Rajdach Samochodowych. Z czasem postanowiłem rozszerzyć kanał o testy aut.
Pozdrawiam
broneq
--------------------------------
C3G - 1995 r

Wróć do Newsy i testy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron