Bardzo lubimy:

Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:09 | UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES - poznaj szczegóły


Ulotki i Kalendarze

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

twinger

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 kwie 2012, 20:13
  • Lokalizacja: Kraśnik
  • Silnik: -

Re: Ulotki i Kalendarze

Post12 mar 2013, 14:16

ulotki-wizytówki- ok.
Kalendarze tak pod warunkiem, że na wszystkich kartach będzie moje Twingo!!! :lol: :lol: :lol:
Jest przecież : piękne, niezawodne, niepowtarzalne, ekonomiczne, żwawe, niezniszczalne, wygodne, pojemne, aerodynamiczne, proste w obsłudze, zwrotne, łatwe w parkowaniu . I przewiewne bo ma szmatę. Wystarczy? To wysyłam foty

-- Połączono posty: 12 mar 2013, 14:25 --

A klubową naklejkę widziałbym taką w zarysie autka z adresem internetowym i nickiem, bo sam nick nawet w kształcie banana postronnym nic nie mówi.
Offline
Awatar użytkownika

Sasio

Nadinspektor ds. czystości żaby

  • Posty: 2962
  • Rejestracja: 01 sie 2010, 5:53
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2003

Re: Ulotki i Kalendarze

Post12 mar 2013, 15:19

Po zlocie będzie rozgraniczenie naklejek, na forumowicza i klubowicza - taki jest zarys.
Odnośnie tego czy "bananek" coś mówi czy nie, to ciekawe są Twoje aspekty.
Jeżeli pod logiem Twingo z adresem strony napisze sasio, to czy ktoś kto nie wie co to Twingo będzie wiedział o co z tym chodzi?
Tu chodzi o to że jeżeli my wiemy o co chodzi to sami siebie wyłapiemy po takich naklejkach.
Moje Twingo
15.08.2010 - 19.06.2011
Obrazek 23.06.2011 - 31.05.2015
06.01.2013 - 14.02.2013
Obrazek 07.06.2014 - 01.08.2014
Obrazek25.10.2014 - 27.11.2014

Szukasz części do Twingo ?
Sprawdź !
Offline

twinger

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 kwie 2012, 20:13
  • Lokalizacja: Kraśnik
  • Silnik: -

Re: Ulotki i Kalendarze

Post12 mar 2013, 21:24

Jeżeli na naklejce jest adres strony klubu i twój nick to mało rozgarnięta małpa domyśli się, że jedzie gość związany z tym klubem.
Na naklejce istniejącej samoistnie można nick interpretowac różnie- choćby zawołanie na CB. Dlaczego ktoś ma kojarzyć nick naklejony gdziekolwiek z klubem? A nam chodzi- jak rozumiem- o rozsianie wśród ludu informacji o istnieniu takiego Klubu- nieprawdaż. Nie każdy jest tak popularny, znany i powszechnie szanowany jak Pan panie kolego i proszę wziąć to pod uwagę.
A poza tem trochę mnie martwi, że znowu twoja zaprzyjaźniona firma, czy drukarnia ma się tym zająć, bo jak pisałeś:
"Korzystając z oferty zaprzyjaźnionej firmy oferujemy państwu zakup w promocyjnych cenach naklejek związanych z tematyką naszego forum". Na stronie owej firmy nie ma "naszych" naklejek, a miały być i nic o nich nie ma na forum. Możę zatem skoncentruj się na jednym i doprowadź temat do końca. Że tak napomknę nieśmiało.

-- Połączono posty: 12 mar 2013, 21:27 --

Acha. Poza tym rozróżnianie na naklejce klubowicz- nie klubowicz nie ma moim zdaniem sensu. Kogo to obchodzi? Jeżeli mi ktoś pomaga albo ja jemu to naprawde nie ma dla mnie znaczenia jaki jest jego status i nie uwłacza mi przyjęcie pomocy od nieklubowicza. Kogoś to boli?
Offline
Awatar użytkownika

Sasio

Nadinspektor ds. czystości żaby

  • Posty: 2962
  • Rejestracja: 01 sie 2010, 5:53
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2003

Re: Ulotki i Kalendarze

Post12 mar 2013, 21:52

Kolego możemy się przekomarzać ale.. po pierwsze nie Pan, bo tak się na forum do siebie nie zwracamy, każdy jest kolegą/koleżanką i przyjacielem a nie ja Adminem, on Nowym Użytkownikiem, a ten Szefem Oddziału Lokalnego.
Każdy okazuje szacunek i szacunku oczekuje i na takiej zasadzie to się odbywa.

Dlaczego ktoś ma kojarzyć nick naklejony gdziekolwiek z klubem?

Na szybie napis http://www.twingo.pl Twingo Klub Polska Grupa Zachodniopomorska oraz naklejka nie jest "gdziekolwiek" tylko na rogu napisu Twingo , od ogonka g do literki o.

Nie chodzi czy jestem popularny czy też nie, ale chciałem ujednolicić oznaczanie aut zarejestrowanych użytkowników aby sami mogli na to zwracać uwagę, np. jadąc ulicą za drugim Twingo. Nie neguję posiadania albo naklejki tak jak mojej albo naklejki "obrys twingo" i adres strony.

A poza tem trochę mnie martwi, że znowu twoja zaprzyjaźniona firma, czy drukarnia ma się tym zająć

Do tej pory sam swoim nickiem firmowałem załatwianie tych naklejek.
Nic na tym nie zarabiałem i nie zarabiam, bo nie taka była tego idea, a marnowanie czasu aby wysłać 3 x dziennie naklejki do różnych osób to inna sprawa. Nigdy nie było problemu gdy ktoś dostał albo złe naklejki albo nie takie jak chciał.
Był przypadek że naklejka miała nie taki kolor jak trzeba to dosłałem drugą zupełnie za darmo.
Ujednolicenie, a zmierzam do tego jest potrzebne bo widziałem jak inne kluby to wprowadzają.
Turcja ma pasy pod "nerkami", Generacja Twingo ma dla klubowiczy specjalne naklejki, i my chcemy wprowadzić ujednolicenie.
Widziałem że Bazyli ma swój nick na przednim błotniku, Madziorka ma nick na tylnej klapie, inny znajomy ma tak jak ja Bananka, inny jeszcze ma na przylepce swój nick także misz-masz a nie jak inne fora ujednolicone.

Odnośnie zaprzyjaźnionej firmy, wolę dać zarobić przyjacielowi to raz, który zaoferuje mi tańszą cenę po znajomości to dwa, a trzy wiem że mogę na niego liczyć, że jak dostanie pieniądze, to druga osoba dostanie naklejki.
Zobaczymy może ktoś z "zadowolonych" posiadaczy którzy skorzystali z tych usług się wypowie.
Uwierz mi że stickerów zamawiałem i kleiłem mega dużo w swoim życiu i sprawdziłem już wiele firm..
Albo czekałem 8 dni na wyprodukowanie napisu Twingo, albo cena była dwukrotnie wyższa niż u mojego znajomego.
Zresztą 99% firm nie zrobi Ci naklejki wg. własnego projektu - lecą z gotowymi szablonami dostępnymi w ich sklepie.
Jeżeli masz propozycję na zmianę firmy chętnie wysłucham, o ile zapewni też profity z tym związane.

Możę zatem skoncentruj się na jednym i doprowadź temat do końca. Że tak napomknę nieśmiało

Hmm nie rozumiem Twojej aluzji do skoncentrowania się na jednym.
Przerzuciłem i usprawniłem system zamawiania naklejek zamiast Użytkownik - Sasio - Drukarnia - Sasio - Użytkownik jest po prostu Użytkownik - Drukarnia - Użytkownik dzięki czemu czas oczekiwania się skraca do minimum, i odciąża mnie chociaż w tej kwestii. Jeżeli przeszkadza Tobie że się tym zająłem bardzo chętnie jako admin oddam kilka spraw za które jestem odpowiedzialny na forum, lub za które będę odpowiedzialny.
Jeżeli myślisz kontekst zlotu + naklejki to spoko, daję radę pomimo że najgorsze ze zlotem dopiero nadchodzi.

Na stronie owej firmy nie ma "naszych" naklejek, a miały być i nic o nich nie ma na forum.

No jakoś ja znalazłem ->masz magiczny przycisk szukaj
Jeżeli chodzi Ci że nie ma dużego linku po lewej stronie, to Cię rozczaruję, ale nie jesteśmy jeszcze forum partnerskim z Tą firmą, tak jak np. CultStyle.pl czy naglebie.pl z których to forów lecą zamówienia kilkudziesięciu sztuk i to tygodniowo.

O tych naklejkach jest na forum -> temat pod tym

Druga sprawa jest taka że owa firma dzięki znajomości ufundowała nam naklejki na zlot, co daje kwotę około 100zł, za którą możemy dorzucić coś jeszcze każdemu z użytkowników forum.

Poza tym rozróżnianie na naklejce klubowicz- nie klubowicz nie ma moim zdaniem sensu

Po pierwsze nie będzie napisane klubowicz czy nie.
Zamiar jest idąc tropem większych klubów aby klubowicz nie był tylko dodatkową rangą.
Ma być karta klubowicza dzięki której w firmach - z którymi rozmawiamy - będziemy mogli mieć zniżki w stosunku do zwykłego użytkownika. Za opłatę klubową będzie utrzymywany serwer i zloty, aby można było ogarniać wszystko jak należy.
Oprócz tego ramki pod tablicę i naklejka klubowa aby można trochę wyróżnić aktywnych użytkowników.. bo uwierz widziałem już tyle Twingo z naklejkami forum a za kierownicą następny właściciel auta. Obowiązkiem będzie zdjęcie tych oto naklejek..
Ale to jest śpiew przyszłości.


Kogoś to boli?

Mnie na pewno nie, i 99% forów dobrze rozwiniętych ma takowy podział, dzięki czemu imprezy stają się tańsze i atrakcyjniejsze.
Druga sprawa jakby mnie bolało to zrobiłbym sobie mega oczojeb...go stickera w różowym kolorze z napisem JESTĘ ADMINĘ i tyle by tego było..
Moje Twingo
15.08.2010 - 19.06.2011
Obrazek 23.06.2011 - 31.05.2015
06.01.2013 - 14.02.2013
Obrazek 07.06.2014 - 01.08.2014
Obrazek25.10.2014 - 27.11.2014

Szukasz części do Twingo ?
Sprawdź !

cyklista

Re: Ulotki i Kalendarze

Post13 mar 2013, 8:43

Ostatnio bardzo dużo się kręcę po kraju i nie widziałem jeszcze Twingo z Logo :arrow: Twingo Klub Polska
widziałem różne auta z logo forum ( Fan klub auta )


:| chyba tylko region Łódzki ma jakieś logo związane z twingo klubem na swoich Żabkach (Twingo )
Offline
Awatar użytkownika

Sasio

Nadinspektor ds. czystości żaby

  • Posty: 2962
  • Rejestracja: 01 sie 2010, 5:53
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2003

Re: Ulotki i Kalendarze

Post13 mar 2013, 10:16

Zachodniopomorskie ma na szybie długa naklejkę z adresem strony i nazwa grupy. Ogólnie trzeba ruszyć i ujednolicić temat naklejki.
Moje Twingo
15.08.2010 - 19.06.2011
Obrazek 23.06.2011 - 31.05.2015
06.01.2013 - 14.02.2013
Obrazek 07.06.2014 - 01.08.2014
Obrazek25.10.2014 - 27.11.2014

Szukasz części do Twingo ?
Sprawdź !
Offline

twinger

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 kwie 2012, 20:13
  • Lokalizacja: Kraśnik
  • Silnik: -

Re: Ulotki i Kalendarze

Post13 mar 2013, 16:29

Sasio- brachu, szacun. Gdybyś pisał ręcznie pewnie paluchy by ci popuchły, a i tak komp na pewno zawył- kończ Waść!
Namalowałeś dużo, utoczyłes dużo piany- zupełnie niepotrzebnie, a i tak w połowie nie wiem o czym rozmawiasz.
Krótko chodziło mi o to jak dostac się do sklepu i zamówić sobie upatrzone naklejki. Wlazłem na ich stronę popatrzyłem, poklikałem tu i ówdzie i nie znalazłem. Nie wpisywałem na "szukaj" i jak się okazało był to mój błąd- wielbłąd. Skorzystałem z Twojej podpowiedzi i już zamówiłem naklejeczki. A po co dodałeś do tej porady dwa tomy niepotrzebnej prozy to cholera cię wie. Pewnie tak lubisz ale może pisz pamiętniki w takim razie. Co do tego gdzie ma być nick to była moja propozycja do dyskusji i ja chciałbym mieć w obrysie autka-bo to moim zdaniem przykuwa wzrok. Inni niech się wypowiedzą-prosta sprawa.
W innych Klubach np. Stowarzyszeniu Renault laguna Klub Polska klubowicze różnią się tym od forumowiczów, że ci pierwsi opłacają roczne składki, a w zamian mają legitymacje które np. uprawniają do zniżek w wybranych sklepach, czy serwisach, dostają rameczki pod tablice z logo Klubu, mogą m. inn kupować gadżety klubowe itp. A forumowicze takich przywilejów nie mają choć są pełnoprawnymi użytkownikami strony. Jeżeli o czym takim myślicie to najpierw radziłbym się zastanowić, czy nie jest koniecznym założenie własnie Stowarzyszenia z uwagi na działalność finansową. Nie wiem jak to dokładnie jest i dlaczego Klub Laguny musiał przekształcić się w Stowarzyszenie. A to już inna bajka- wymagająca od ludzi "funkcyjnych' ogromnej pracy i czasu.
I jeszcze. Jak używam formy Pan gdzieś tam to :lol: z tego i wrzuć na luzik. Panowie byli za sanacji to prawda. Bierz sprawy nieco luźniej bo dostaniesz zawału przed 3 dziechą. ;)
Offline
Awatar użytkownika

Sasio

Nadinspektor ds. czystości żaby

  • Posty: 2962
  • Rejestracja: 01 sie 2010, 5:53
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2003

Re: Ulotki i Kalendarze

Post13 mar 2013, 18:04

Uwierz mi że pisząc to byłem tak spokojny jak to się tylko da.
Piszę dużo bo lubię, spójrz na poradniki i konto TKP.
Co do umiejscowienia naklejki, to kwestia ustalenia tak samo jej wyglądu i nicku.
Uwierz że wszystko pisałem ręcznie
Moje Twingo
15.08.2010 - 19.06.2011
Obrazek 23.06.2011 - 31.05.2015
06.01.2013 - 14.02.2013
Obrazek 07.06.2014 - 01.08.2014
Obrazek25.10.2014 - 27.11.2014

Szukasz części do Twingo ?
Sprawdź !
Offline

twinger

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 kwie 2012, 20:13
  • Lokalizacja: Kraśnik
  • Silnik: -

Re: Ulotki i Kalendarze

Post14 mar 2013, 14:40

No dobra- wierzę Ci na słowo. Słowo u mnie droższe piniędzy. A słowo posiadacza Twingo- bezcenne :D
Offline
Awatar użytkownika

Sasio

Nadinspektor ds. czystości żaby

  • Posty: 2962
  • Rejestracja: 01 sie 2010, 5:53
  • Lokalizacja: Szczecinek
  • Silnik: D4F 16V (75KM)
  • Rocznik: 2003

Re: Ulotki i Kalendarze

Post14 mar 2013, 16:54

Odnośnie umiejscowienia naklejki.
To wygląda to tak:

Obrazek
Spójrz na napis twingo na tylnej klapie (powiększ sobie zdjęcie)
Moje Twingo
15.08.2010 - 19.06.2011
Obrazek 23.06.2011 - 31.05.2015
06.01.2013 - 14.02.2013
Obrazek 07.06.2014 - 01.08.2014
Obrazek25.10.2014 - 27.11.2014

Szukasz części do Twingo ?
Sprawdź !
PoprzedniaNastępna

Wróć do Gadżety

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron